Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / Eşya Depolama / Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Sigortalı Ev Eşyası Depolama Hizmetleri sunmakta olan firmamız kaliteyi çok düşük fiyatlarla sunmaktadır. Her eşyaya özel kapalı alanlara eşyalarınız yerleştirilip sadece sizin eşyanızın bulunduğu alanlar sağlanmaktadır. Eşyaların karışması ve her eşya için özel sigortalama sistemi sunmaktayız. Eşyalarınız güvenlikli kameralı sitemle korunmakta ve bütün depolarımız toz ve neme karşı özel yapılmıştır.

Geçici bir süre ile başka bir yere veya ülkeye taşındığınızı düşünün halihazırda kullandığınız eşyalarınızı siz dönene kadar nerede saklayacağınızı günümüz koşullarında çok büyük bir sorun oluşturur. Üstelik eşya depolama, sırf taşınırken karşılaştığınız bir sorun da değildir. Tadilat gibi durumlarda yaşam alanlarınızda ya da iş yerlerinizde de eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Kısa ya da uzun süreli iş ya da ev ile ilgili materyalleri ek eşya depolama alanlarında muhafaza etmek pek çok sebeple gerekli olabilir.

Eşya depolama konusunda eski sistem çözümler günümüzde yarardan çok zarar getirebilir. Eşyalarımızı emanet ettiğimiz yerin güvenliği çok önemli bir husustur. Tanıdıklara ait evlerin bodrumlarında ya da apartmanların depo olarak kullanılabilen bölmelerinde genellikle yeterli güvenlik önlemleri alınmamıştır. Nem, küf ve haşereler eşyalarınızı bekledikleri yerde zarara uğratabilir. Eşyalarınızın, güvenli bir ortamda  korunmadığı bu durumlarda, çalınma ve zarar görme riski, uykularınızı kaçırabilir. Güvenerek emanet edebilmenin getirdiği iç huzuru işte burada çok önemlidir.

Sigırtalı güvenli ve yüzlerce mşterilerimizle bütün Türkiye de hizmet kalitesini üst düzeye çekmeye devam etmekteyiz.

Etiketler: > > > > > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT