Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / çayırova asansörlü evden eve nakliyat, Çayırova evden eve nakliyat, çayırova evden eve nakliyat ve depolama / Çayırova Evden Eve Nakliyat

Çayırova Evden Eve Nakliyat

Çayırova Ansasörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü taşımacılık yapan tek firma öz – gebze evden eve nakliyat ve depolama firmasıdır. Diğer firmalarmaların internette şikayetlerini araştirmadan adresinizi vermeyin. pişman olmayın.

cayırova-asansorlu-evden-eve-nakliyat

Çayırovada Evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerimiz başlamıştır. Size bir telefon uzaklığındayız arayıp bilgi alabilirsiniz.

Eşyalarınız özenli bir şekilde sarılıp daha sonra asansörümüzle kapalı kasa araçlarımıza yüklenir. Evinizi bize emanet ettiğiniz taktirde deneyimli kadromuzla ve asansörlerimizle hizmetinizdeyiz.

Yirmi yıla yakın bir süredir Kocaeli’de hizmet vermekteyiz sizde halla bizimle taşınma ayrıcalığını yaşamadıysanız hemen arayıp yeriniz ayırabilir ve taşınmanın keyfine varabilirsiniz.

cayırova-nakliyat

DENEYİM + TECRÜBE + TEKNOLOJİ = ÖZ-GEBZE EVDEN EVE NAKLİYAT

Tel: 0262 653 22 84  –  7/24 ulaşabileceğiniz çayırova alo taşınma hattı

Etiketler: > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT