trende

Ofis Taşımacılığı

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı ve eşya depolaması MV Transport Uluslararası Nakliyat ve Eşya Depolama firmasının yıllardır başarıyla yürüttüğü hizmet alanıdır. 

Ofis Taşımacılığı ve Depolama

Ofis Taşımacılığı ve Depolama hizmetleri kesinlikle kurumsal ve tecrübeli bir firma tarafından yürütülmesi gereken hizmetlerdendir. Firmamız Ofis taşımacılığı ve Depolama hizmetlerini tecrübeli ekibi ve kaliteli ekipmanlarıyla 1990 yılından beri yürütmektedir. 

1990 yılından günümüze büyük ve küçük çaplı birçok firmaya hizmet veren MV Transport Asansörlü Evden Eve Nakliyat ve Depolama sektörde portföyü en dolu olan lider firmadır. Bu alanda hizmet verdiğimiz referanslarımız yine sitemizde mevcuttur.

 

Ofis Taşımacılığı

Ofislerde ve iş yerinizde bulunan bütün eşyalarınız; başta masa, sandalye, koltuk, dolap ve dosyalarınız için en uygun paketleme malzemesi ve tecrübeli montaj de-montaj elemanlarımıza kaliteli hizmet sunmaktayız. Ofis eşyası nakliyesinde özellikle yaşanan mobilya kurulum sorunlarını en aza indirmek için uzman montaj ekibi ile çalışmaktayız. Ayrıca ofis mobilyalarının çizilmesini engellemek amacıyla taşımalarımızda havalı kauçuk paketleme malzemesi ve taşıma asansörü kullanmaktayız. Asansörlü Nakliyat konusunda sitemizde bulunan bölümden evden eve nakliyat sektöründeki önemini anlamak adına göz atabilirsiniz.

 

ofis taşımacılığı

 İletişim


Osman Gazi, Atatürk Cad. No: 43, 41000 Darıca/Kocaeli, Türkiye

+90 (507) 647 80 60
+90 (534) 455 20 08
+90 (533) 712 62 25
+90 (262) 653 22 84
destek@evdenevenakliyattc.com
Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?