trende

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler hususunda UTR Asansörlü Evden Eve Nakliyat olarak her zaman olduğu gibi yine elimizden geldiğince siz değerli müşterilerimize yararlı bilgiler vermeye devam ediyoruz.

Bugünkü içeriğimiz de de yine bizce çok ama çok hayati bir konu olan ‘Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler’  konulu başlığımızda size elimizden geldiğince faydalı olmaya çalışacağız. Bu yazımızda Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler hakkında mesleki tecrübelerimiz sonucu derlediğimiz tavsiyelerimizi bulacaksınız iyi okumalar..

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kolay Taşınmanın Püf Noktaları

Evden Eve Nakliyat konusunda iş yükünüzü en çok kolaylaştıracak püf noktaları sıralamak istedik.

 1. Birinci önceliğiniz kesinlikle kurumsal bir firma ile anlaşmanızdır.
 2. Yeni eve taşınırken temizlik olmazsa olmazlardandır.
 3. Paketlemeniz gereken eşyalarınızı öncelik sırasına koymalısınız.
 4. Özel eşyalarınızdan cüzdan, telefon, kullanılıyorsa ilaç ayrıca özen gösterilerek ayrı bir yerde muhafaza edilmeli.
 5. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınızın de monte ve montaj işlemleri için satın aldığınız firmalardan bilgi alınabilir ve kurulum için talep oluşturulabilir.
 6. Cam bardak porselen ve vazo tarzı kırılabilecek ürünlerinizi kendiniz nakliye firmasına bırakmadan özenle paketlemelisiniz.
 7. Kırılacak eşyalarınızın paketlemesini yaparken kesinlikle çok ağır eşyayı koliye koymayın. Aksi takdirde karton yırtılırsa maddi hasar oluşabilir.
 8. Kırılacak eşyalarınızı paketlerken ağır olan cam eşyaları kolinin altına hafif olanları üste yerleştirmeye dikkat edin.
 9. Bina merdivenleriniz dönemeçli ise kesinlikle asansörlü bir firma ile anlaşmaya çalışın.
 10. Anlaştığınız evden eve nakliyat firmasının ekspertiz ekibinin i,önceden gelip taşınacak eşyalarınızı görmesini ve size taşıma planı hakkında bilgi vermesini sağlayın.
 11. Evden eve nakliyat firmasının paketlemede kullanacağı sargı malzemesini önceden görmenizde yine önemli noktalardan birisidir.

Taşınmaya Nereden Başlanmalı?

Taşınma günü ilk tavsiyemiz evinizin ilk olarak salonu taşınmaya başlansın. En sonda yatak odası alınmalı. Bunun sebebi yatak odası ve çocuk odasının dolapları yeni eve hemen indirilip kurulumlarına başlamak gerektiğinden. Çünkü kurulumu yapılacak mobilyaların yerine başka eşyalar geldiğinde mobilya kurulumu sekteye uğrar ve zaman kaybına sebep olur. Kolay eşya taşıma yöntemlerinden birisi işte taşımaya nereden başlanmalı sorusunun cevabıdır.

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir? konusunda diğer bir aşamada taşındıktan sonra ilk yapmanız gerekenlerdir. Bu konuda ilk önce mutfakta yemek içmek amaçlı ayrı paketlediğiniz temel besinleri buzdolabına yerleştirmektir. Bu dolabınız yarım saat dinlendikten sonra çalışır konuma getirilmelidir. İkinci aşama yatmak ve dinlenebilmek için yatak odasının düzenlenmesidir. Unutmayın ki evinizi taşımanız bir gün fakat eşyalarınızı tam anlamıyla yerleştirmeniz aylar sürebilir. Bu sebeple çok fazla kasmadan ilk günün yorgunluğunu güzelce atlattıktan sonra rahat-rahat eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

            ‘Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?’ konulu yazımız genel olarak bu kadardır. UTR asansörlü evden eve nakliyat olarak daha önce yazdığımız ‘Eşya Taşıma Sistemimiz’ konulu yazımıza göz atabilir daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.  Evden eve nakliyat, eşya depolama, asansörlü evden eve nakliyat, paketleme, evden eve nakliyat fiyatları, eşya taşıma firmaları gibi konularda bizi aşağıdaki iletişim kanallarımızdan arayabilirsiniz. Evden Eve Nakliyat konusunda bir başka makalemizde görüşmek dileğiyle..

MV Transport Evden Eve Nakliyat ve Depolama İletişim

Osman Gazi, Aşıroğlu Cd. No:140, 41700 Darıca/Kocaeli, Türkiye

+90 (850) 242 3908
+90 (501) 378 3908
http://www.evdenevenakliyattc.com
destek@evdenevenakliyattc.com
Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?