Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / Genel / Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öz-Gebze asansörlü evden eve nakliyat olarak her zaman olduğu gibi yine evden eve nakliyat konusunda elimizden geldiğince siz değerli müşterilerimize yararlı bilgiler vermeye devam ediyoruz.

Bugünkü içeriğimiz de de yine bizce çok ama çok hayati bir konu olan ‘Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler’  konulu başlığımızda size elimizden geldiğince faydalı olmaya çalışacağız. Bu yazımızda Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler hakkında mesleki tecrübelerimiz sonucu derlediğimiz tavsiyelerimizi bulacaksınız iyi okumalar..

Kolay Taşınmanın Püf Noktaları

Evden Eve Nakliyat konusunda iş yükünüzü en çok kolaylaştıracak püf noktaları sıralamak istedik.

 1. Birinci önceliğiniz kesinlikle kurumsal bir firma ile anlaşmanızdır.
 2. Yeni eve taşınırken temizlik olmazsa olmazlardandır.
 3. Paketlemeniz gereken eşyalarınızı öncelik sırasına koymalısınız.
 4. Özel eşyalarınızdan cüzdan, telefon, kullanılıyorsa ilaç ayrıca özen gösterilerek ayrı bir yerde muhafaza edilmeli.
 5. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınızın de monte ve montaj işlemleri için satın aldığınız firmalardan bilgi alınabilir ve kurulum için talep oluşturulabilir.
 6. Cam bardak porselen ve vazo tarzı kırılabilecek ürünlerinizi kendiniz nakliye firmasına bırakmadan özenle paketlemelisiniz.
 7. Kırılacak eşyalarınızın paketlemesini yaparken kesinlikle çok ağır eşyayı koliye koymayın. Aksi takdirde karton yırtılırsa maddi hasar oluşabilir.
 8. Kırılacak eşyalarınızı paketlerken ağır olan cam eşyaları kolinin altına hafif olanları üste yerleştirmeye dikkat edin.
 9. Bina merdivenleriniz dr ve dönemeçli ise kesinlikle asansörlü bir firma ile anlaşmaya çalışın.
 10. Anlaştığınız evden eve nakliyat firmasının ekspertiz ekibinin i,önceden gelip taşınacak eşyalarınızı görmesini ve size taşıma planı hakkında bilgi vermesini sağlayın.
 11. Evden eve nakliyat firmasının paketlemede kullanacağı sargı malzemesini önceden görmenizde yine önemli noktalardan birisidir.

Taşınamaya Nereden Başlanmalı?

Taşınma günü ilk tavsiyemiz evinizin ilk olarak salonu taşınmaya başlansın. En sonda yatak odası alınmalı. Bunun sebebi yatak odası ve çocuk odasının dolapları yeni eve hemen indirilip kurulumlarına başlamak gerektiğinden. Çünkü kurulumu yapılacak mobilyaların yerine başka eşyalar geldiğinde mobilya kurulumu sekteye uğrar ve zaman kaybına sebep olur. Kolay eşya taşıma yöntemlerinden birisi işte taşımaya nereden başlanmalı sorusunun cevabıdır.

Yeni Taşınanların Yapması Gerekenler

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler konusunda diğer bir aşamada taşındıktan sonra ilk yapmanız gerekenlerdir. Bu konuda ilk önce mutfakta yemek içmek amaçlı ayrı paketlediğiniz temel besinleri buzdolabına yerleştirmektir. Bu dolabınız yarım saat dinlendikten sonra çalışır konuma getirilmelidir. İkinci aşama yatmak ve dinlenebilmek için yatak odasının düzenlenmesidir. Unutmayın ki evinizi taşımanız bir gün fakat eşyalarınızı tam anlamıyla yerleştirmeniz aylar sürebilir. Bu sebeple çok fazla kasmadan ilk günün yorgunluğunu güzelce atlattıktan sonra rahat-rahat eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

            ‘Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler’ konulu yazımız genel olarak bu kadardır. Öz-Gebze asansörlü evden eve nakliyat olarak daha önce yazdığımız ‘Eşya Taşıma Sistemimiz’ konulu yazımıza göz atabilir daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.  Evden eve nakliyat, eşya depolama, asansörlü evden eve nakliyat, paketleme, evden eve nakliyat fiyatları, eşya taşıma firmaları gibi konularda bizi aşağıdaki iletişim kanallarımızdan arayabilirsiniz. Evden Eve Nakliyat konusunda bir başka makalemizde görüşmek dileğiyle..

Öz-Gebze Evden Eve Nakliyat ve Depolama İletişim

Osman Gazi, Aşıroğlu Cd. No:140, 41700 Darıca/Kocaeli, Türkiye

+90 (262) 653 22 84

+90 (507) 647 80 60

+90 (533) 712 62 25

+90 (262) 653 22 84

http://www.evdenevenakliyattc.com

destek@evdenevenakliyattc.com

Etiketler: > > > > > > > > > > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT