Copyright 2017 MV Transport Uluslararası Evden Eve Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (501) 378 39 08
Anasayfa / Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama hizmetleri başta İstanbul ve Marmara bölgesi olmak üzere  tüm Türkiye’de tecrübeli ve kalifiye elemanlarıyla MV Transport Uluslararası Evden Eve Nakliyat tarafından verilmektedir. Uluslararası evden eve nakliyat alanında birçok farklı hizmet portföyüne sahip olan MV Transport Nakliyat firmasının vermekte olduğu hizmetleri sıralamak gerekirse eğer şunlardan bahsetmek mümkündür;

->  Uluslararası Evden Eve Nakliyat

->  Asansörlü Evden Eve Nakliyat

->  Eşya Depolama

->  Ofis ve İş yeri Taşımacılığı

->  Askılı Tekstil Taşımacılığı

->  Banka- Fabrika- Fuar Nakliyesi

->  Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

->  Şehirler Arası Taşımacılık

->  Uluslararası Nakliyat

->  Uzun Süreli Kamyon ve Kamyonet Kiralama Hizmeti

 

uluslararası evden eve nakliyat

 

 

Hakkımızda: 

Şirketimiz 1999 yılında Almanya’nın Münih şehrinde kurulmuştur. Başta Münih olmak üzere bütün Almanya’da faaliyet gösteren firmamız Türkiye – Almanya arasında transit haftalık seferler yapmaktadır. Özellikle Almanya’da eşyalarınızın montajı demontaji boşaltılması yerleştirilmesi hizmetlerini kendi profesyonel ekibimizle yapmaktayız. Türkiye’de ve Almanya’da asansörlü uluslararası evden eve nakliyat hizmetinin yanında eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla tüm Almanya’da lider taşımacılık ve eşya depolama firması konumuna gelmek en büyük hedefimizdir. MV Transport yurtdışına taşımacılık konusunda tecrübeli kadrosu yeni model araçları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Her hafta Türkiye’den, alamanaya, Hollanda, Belçika ve Fransa’ya düzenli tır panelvan seferlerimiz bulunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden düşük fiyatlar ve maksimum kalite prensipleriyle hizmet kalitesini gün geçtikçe artırmakta ve sizlere bir telefon uzaklığındadır.


Vizyonumuz: 

Ucuz fiyatlarla herkese kaliteli sorumluluk sahibi bir firmayla uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz: 

Kaliteli bir taşımacılık hizmetinin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. MV Transport yurtdışına evden eve nakliyat ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

MV Transport Nakliyat ve Depolama konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle birçok firmanın sizlere sunduğu kaliteli evden eve hizmetini Standart olarak sunmaktadır. Standart evden eve nakliye hizmetinde sizler elinizden geldiği kadar ufak tefek ve kırılacak eşyalarınızı toparlarsınız sarılması gereken kaba eşyalar tarafımızdan sarılır ve taşımanız özenle gerçekleştirilir

Standart Evden Eve Taşımacılık hizmetine ek olarak asansör kullanılır ve bir gün önceden 2 tane tecrübeli eşya paketleme uzmanı gelip evinizdeki eşyaları kolileyip, paketler ve gereken her şeyi toplarlar.

->  Anahtar Teslim Asansörlü Nakliyat

Eşyalarınızın kutulayıp Paketlenmesi ve yeni evinizde açılıp yerlerine yerleştirilmesi asansörle tarafımızca yapılır siz elinizi hiç bir şeye vurmadan anahtar teslimi olarak evinizi teslim alırsınız bu hizmet için normalin iki katı uzman ve tecrübeli elemen çalıştırılır.

->  Ofis, Büro ve Fuar Taşımacılığı

Kurum, Fuar, Ofis Taşımacılığında Yapılacak Bir Zamanlama Hatası Kurumun Hizmet Verememesine, Firmanın Fuara Katılamamasına, Hatta Telafisi Olmayacak Kayıplara Neden Olabilir. Bu Yüzden Profesyonellik Önemlidir.

->  Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Ev Eşyası Depolama Hizmeti eşyalarınız evinizden sargılı ve de monte halinde alıp size özel odalarda kaskolu bir şekilde saklıyoruz ve istediğiniz zaman getirip evinizde kurulu bir şekilde size teslim ediyoruz. eşyalarınız bizde olduğu sürece kameralı kapalı odalarda saklamaktayız.

MV Transport Nakliyat ve eşya depolama olarak taşınmanın ne kadar zor, tecrübe isteyen bir iş olduğunu size bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Kiminle iş yapacağınıza karar vermeden önce çok düşünmeniz gerektiğini düşünmelisiniz. Bu söylediğimiz tamamen mağduriyet yaşamamanız. Küçük bir ücret farkını düşünerek çok büyük bir risk almamak çok büyük bir önem taşımaktadır sözleşmeli ve sigortalı bir hizmet vermekteyiz. Farkımız yılların verdiği tecrübe ve yüzlerce mutlu müşterimizdir.

Size bir telefon kadar yakınız…

İletişim için lütfen tıklayınız

Yurtdışına Ev Eşyası Taşımak

Yurtdışına ev eşyası taşımak firmamız yurtdışına gidecek eşyalarınızı taşımakta ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan MV Transport eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

YURTDIŞINA EV EŞYASI TAŞIMAK

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Asansörlü Nakliyat

Eşyalarınızın merdivenlerde zarar görmemesi için taşıma sırasında teknolojinin bütün imkânlarını kullanıyoruz. Sizin yerinize her şeyi biz düşünüyoruz. Taşınmanın verdiği bütün stresin yerini sadece mutluluk almaktadır.

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT