trende

Gebze Evden Eve Nakliyeci Tavsiyesi

Gebze Evden Eve Nakliyeci Tavsiyesi

Gebze Evden Eve Nakliyeci Tavsiyesi anlamında birçok firma ile karşı karşıya kalan siz değerli müşterilerimizi doğru firmayı seçebilmek adına bu içeriği yazdık. Gebze Nakliyeci Tavsiyesi amacıyla internette araştırma yaptığınızda birçok evden eve nakliyat firması ile karşılaşacaksınız. Bu noktada temel kriteriniz nasıl bir hizmet almak istediğinizdir.

Bilindiği üzere günümüzde her gün evden eve nakliyat firması adı altında bu işle alakası olmayan reklamlar ilanlar görüyoruz. İşte bu içeriğimiz de siz sevgili müşterilerimizde Gebze evden eve nakliyeci tavsiyesi konusunda elimizden geldiğince tecrübelerimizi aktaracağız. Şimdiden iyi okumalar..

Kocaeli Gebze de Evden Eve Nakliyat

            Kocaeli Gebze de Evden Eve Nakliyat konusunda sizde takdir edersiniz ki bir sektöre yıllarınızı verdiğinizde illaki artık bir tecrübeniz ve bilgi birikiminiz oluyor. İşte bizde UTR Evden Eve Nakliyat  ailesi olarak yıllardan beridir özellikle Gebze başta olmak üzere Kocaeli bölgesinde asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Doğal olarak da bu konuda en azından söz sahibi olabileceğimizi düşünerek siz kıymetli okuyucularımızı dolandırıcılara, taşeronlara ve komisyonculara karşı bilinçlendirmek amacıyla böyle bir içerik yazma gereği duyduk. Öncelikle şunu belirtmeli ki ülkemizdeki diğer bütün sektörlerde olduğu gibi evden eve nakliyat ve depolama sektörü de istismara açık bir Pazar haline gelmiştir. Özellikle son yıllarda Kocaeli Gebze’nin hızlı nüfus artışı ve göç sahası haline gelmesinden dolayı nüfus yoğunluğu, iş sahası ve sektör bazlı firma sahası da buna paralel artmaktadır. Bütün bu dinamikler göz önüne alındığında doğru firmalarla(işinin ehli) iş yapma olanağı da azalmaktadır.Gebze Evden Eve Nakliyeci Tavsiyesi konusunun ne kadar önemli olduğu yukarıdaki içeriğimiz de anlatmaya çalıştık.

Gebze Eşya Depolama

            Gebze Eşya Depolama yine yoğun nüfus ve göç bölgesi olması sebebiyle talep gören alanlardan. Doğal olarak Gebze Evden Eve Nakliyeci Tavsiyesi istediğiniz zaman karşınıza profesyonel olmayan ve herhangi bir denetimden geçmemiş birçok firma çıkmaktadır. Evden Eve Taşımacılık sektörü özelinde konuşmak gerekirse bu sıkıntıların, korsan firmaların önüne geçebilmek adına maalesef ülkemizde yeterli denetim mekanizmaları bulunmamaktadır. Her gün artan nüfusla beraber nakliyat sektörü de amatör oluşumların komisyoncuların ve taşeronların açık pazarı haline gelmektedir. Maalesef müşterilerden kaparo ücretleri vs. adı altında ücretler alıp telefonlara çıkmayan yetkililer mi dersiniz, işi alıp belli komisyon ücretleri karşılığında başka kişilere, kamyonculara satan komisyoncular mı dersiniz. Maalesef bu konuda yeterli araştırmaları yapmadan evini taşıtmak isteyen müşteriler için taşıma süreci çile haline gelmekte ve sancılı geçmektedir. İşte UTR Evden Eve Nakliyat Firması olarak böyle sıkıntılarla karşılaşmamak adına size naçizane tavsiyelerimizi madde madde sıralayacak olursak öncelikle;

Gebze Nakliyeci Tavsiyesi

  • Birinci altın kural kurumsal bir firmayla anlaşın.

  • İkinci kural taşıma öncesinde ekspertiz hizmeti isteyin.

  • Üçüncü kural sağlam bir taşıma sözleşmesi yaptırın. (sözleşmedeki firma ismiyle telefonda anlaştığınız ismin aynı olmasına dikkat edin)

  • Dördüncü kural kesinlikle taşıma sigorta poliçesinin yaptırılıp taşıma öncesi tarafınıza teslim edilmesini talep edin.

  • Beşinci kural eşyalarınızın paketlenmesi hakkında detaylı bilgi alın.

  • Altıncı kural kesinlikle taşıma konusunda ucuza kaçmayın yoksa sonu hüsranlar biter.

  • Yedinci kural ve yine altın değerinde; kesinlikle taşıma asansörlü bir firmayla anlaşın.

Evet dilimizin döndüğünce önemli hususları yukarıda sıralamaya çalıştık. Karar sizindir tabi ki.  UTR Nakliyat Ailesi olarak iyi günler dileriz..

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?