Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / Tuzla evden eve nakliyat / Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Firmamız Tuzla’da evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetlerini asansörlü ve sigortalı bir şekilde sunmaktadır. Kaliteye sadece bir telefon kadar yakınsınız arayın randevu alıp eşyalarınıza bakıp en ekonomik ve uygun fiyat teklifinde bulunalım ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik oratamı göz önüne alan Öz Gebze asansörlü evden eve nakliyat ve ev eşyası depolama hizmet kalitesini en üste tutarak tecrübeli eleman kadrosuyla hizmetinizdedir.

Evinizde bulunan bütün eşyalara özen gösterip sargılı ve demonteli bir şekilde asansörümüzle kapalı kasa araçlarımıza yüklüyoruz. Eşyaları götürdüğümüz yerde ise aynı şekilde asansörle çıkarıp montajını yapiyoruz. Yaptığımız iş kısaca bu şekilde özetlenebilir. Tabi bu kısa özetin içinde bir dünya emek ve özen bulunmaktadır. Tuzla ve tüm Marmara bölgesinde hizmet sunmaktayız.

Yaptığımız hizmet nakliyat firmalarının en büyük gereği olan sigortalı taşımacılık kapsamınıda içimize alalrak tüm araçlarımız sigorta kapsamında olduğundan dolayıda tüm eşyalarınız sigorta kapsamına girmiş oluyor. Yapılan işin hakkını veren bir firma olarak en üst düzey memnuniyeti kendimize prensip biliyoruz.

Tuzla ve bütün Anadolu yakasında en çok tercih edilen evden eve nakliye ve ev eşyası depolama firmasıyız bu yönümüzle gururduymakta ve her gün hizmet kalitemizi artırmak için çalışmaktayız.

Düşük fiyat verip sonra eşyayı görüp sizden ekstra yüksek fiyatlar talep eden evden eve nakliyat ve eşya depolama firmalarından uzak durun yetki belgeleri bulunan hakiki işi taşımacılık olan şirketleri tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü taşımacılık ciddiyet isteyen bir iştir güven olmadan ucuz fiyatlar düşünülerek firma seçmeyiniz.

Etiketler: > > > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT