trende

Tuzla Evden Eve Nakliyat

15.03.2017
333
Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat sektöründe 1990 yılından beri hizmet vermekte olan Öz Gebze Asansörlü Nakliyat olarak bu içeriğimiz de tecrübelerimizi aktarmaya çalışacağız

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları ve eşya depolama hizmetlerini asansörlü ve sigortalı bir şekilde uzun yıllardır sunmakta olan Öz Gebze Asansörlü Nakliyat ve Eşya Depolama olarak sektör tecrübelerimizi aktarmak istedik. Tuzla Nakliyat Firmaları arasında yıllardır mutlu müşteri mutlu firma mottosuyla hizmet vermekte olan Öz Gebze Asansörlü Nakliyat sizlere en kaliteli hizmeti ilke edinmiştir. Kurulduğu ilk günden bu güne kadar sayısız nakliyat operasyonu gerçekleştirmiş olan firmamız asansörlü taşımacılık ile bu sektörde öncü firmalar arasındadır. Başta Kocaeli bölgesi olmak üzere Marmara ve tüm Türkiye de hizmet vermekte olan firmamız;

 • Son model araç filosu,
 • Asansör sistemleri,
 • Paketleme hizmetleri,
 • Uzman ekip,
 • Eşya depolama sistemleriyle

Sizlere kaliteli hizmet vermektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tuzla Eve Nakliyat Fiyatları son dönem artan maliyetler ve ekonomik çalkantılar sebebiyle her sektör de  olduğu gibi nakliyat sektöründe de kendisini hissettirmektedir.

Taşımacılık sektöründe maliyet sıralaması yaparak firma seçen müşteriler maalesef mağduriyetler yaşamakta ve amatör, korsan firmaların ağına takılmaktadır. Taşımacılık sektöründe bazı demirbaş maliyetler vardır ki bunları minimize etmek imkansızdır. Yani ortalama bir evini taşımak isteyen müşterimizin minimum alması gereken nakliyat fiyatı az- çok bellidir. Bu ortalama fiyatın altındaki tekliflere karşı dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Öz Gebze Asansörlü Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz çeşitli kampanyalarla bu konuda diğer firmalardan farkımızı göstermekteyiz. Her türlü nakliyat operasyonu düşünülerek hazırladığımız kampanyalarımız için tıklayabilirsiniz.

Tuzla Nakliyat Firması

Tuzla Nakliyat Firması hizmetimiz yine her bölgede olduğu gibi bu bölgede de devam etmektedir. Tuzla Nakliyat Firmaları arasında;

 1. Ekonomik fiyat tarifeleri,
 2. Çeşitlendirilmiş Nakliyat Operasyonları,
 3. Mükemmel zamanlama,

gibi seçeneklerle hizmet vermekteyiz. bu saydığımız seçenekleri uzatmak mümkündür tabi. Yine Tuzla Nakliyat Firması olarak verdiğimiz hizmetlere bakacak olursak eğer;

 • Tuzla Evden Eve Nakliyat

 • Tuzla Eşya Depolama

 • Tuzla Kargo Taşıma

 • Tuzla Şehir içi Nakliyat

 • Tuzla Şehirler arası Nakliyat

 • Tuzla Parça Eşya Taşıma

gibi hizmetlerimiz saymak mümkündür.

Tuzla Nakliyat

Tuzla Nakliyat firması arıyorsanız eğer kaliteye sadece bir telefon kadar yakınsınız. Arayın randevu alıp eşyalarınıza bakıp en ekonomik ve uygun fiyat teklifinde bulunalım. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik ortamı göz önüne alan Öz Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat ve Ev Eşyası Depolama hizmet kalitesini en üste tutarak tecrübeli eleman kadrosuyla hizmetinizdedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Nakliyat Şirketi

Tuzla Nakliyat Şirketi olarak yıllardan beri gelen sektör tecrübemizi ve alandaki AR-GE çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmekteyiz. Tuzla Evden Eve Nakliyat Şirketi orak sunmuş olduğumuz işlem adımlarını sıralamak gerekirse eğer;

 1. Evinizde bulunan bütün eşyalara özen gösterip de-montaj işlemini gerçekleştiriyoruz.
 2. Bütün ev eşyalarınız özel paketleme malzemelerimizle paketleniyor.
 3. Dikkatli bir şekilde son teknoloji taşıma asansörümüz vasıtasıyla  kapalı kasa araçlarımıza yüklüyoruz.
 4. Eşyaları götürdüğümüz yerde ise aynı şekilde asansörle evinize montajını yapıyoruz.

Bu şekilde özetlenebilir. Tabi bu kısa özetin içinde bir dünya emek ve özen bulunmaktadır. Tuzla ve tüm Marmara bölgesinde hizmet sunmaktayız.

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Sigortalı Nakliyat Firması

Tuzla Sigortalı Nakliyat Firması şeklinde bir araştırma yaptığınızda karşınıza çıkan firmaların %90′ ı maalesef verdiği taahhüdü yerine getirmemekte. Meslektaşımız birçok Tuzla Nakliyat Firması müşterilerini yanlış yönlendirmektedir. Kendi araç sigortaları ile Zati eşya sigortası kapsamını detaylı anlatmamakta ve insanların mağduriyet yaşamasına sebep olmaktadır. Peki bu taşımacılık sigortası işinin doğrusu nedir diye soracak olursanız eğer şunları söyleyebiliriz. Taşıdığımız eşya ikinci el ev eşyası olduğundan tek tek bunlara değer biçilme ve ödeme yapılma imkanı bulunmamaktadır. Taşıma sigortası bütün bir şekilde yapılmakta ve bu da bütün bir evin taşıma esnasından araç üzerinde zarar görmesi durumuna dayanarak yapılmasıdır. Örnekle açıklamak gerekirse eğer; eşyalarınızı kamyona yükledikten sonra aracın devrilmesi, kaza geçirmesi vb. bir şekilde kullanılamayacak duruma gelmesi sonucu ortalama olarak ödenen hasar bedelidir. Yani kısaca kırılan bir parça eşyanız için hiçbir sigorta firması ödeme yapmaz bunu bizzat nakliyat firmasından kesersiniz. toplu olarak araçla birlikte ev eşyalarınızın hasa görmesi durumunda toplu ödeme alırsınız. Bu konuda maalesef insanlar arasında yaygın olan bu yanlış kanıyı Öz Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat & Depolama olarak düzeltmek istedik.

Yapılan işin hakkını veren bir firma olarak en üst düzey memnuniyeti kendimize prensip biliyoruz.

Tuzla ve bütün Anadolu yakasında en çok tercih edilen evden eve nakliye ve ev eşyası depolama firmasıyız bu yönümüzle gurur duymakta, her gün hizmet kalitemizi artırmak için çalışmaktayız.

Düşük fiyat verip sonra eşyayı görüp sizden ekstra yüksek fiyatlar talep eden evden eve nakliyat ve eşya depolama firmalarından uzak durun yetki belgeleri bulunan hakiki işi taşımacılık olan şirketleri tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü taşımacılık ciddiyet isteyen bir iştir güven olmadan ucuz fiyatlar düşünülerek firma seçmemenizi tavsiye ederiz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?