trende

Eşya Depolama

Anasayfa » Eşya Depolama

Eşya Depolama, UTR Evden Eve Nakliyat firmasının 1990 yılından beri vermiş olduğu önemli hizmetlerdendir. Gebze, Darıca ve daha birçok yerde güvenlikli, kameralı ve toza karşı bütün önlemlerin alındığı depolarımızda eşyalarınızı saklamaktayız ve istediğiniz zaman aldığımız şekilde teslim etmekteyiz.

Depolama sürecinin nasıl olduğunu kısaca özetlemek gerekirse bizimle iletişime geçtikten sonra adres ve iletişim bilgilerinizi alıyoruz bilgilerinizi aldıktan sonra ücretsiz ekspertiz için gün belirleyip evinize geliyoruz evinize geldikten sonra eşyalarınızı liste haline getirip sözleşme imzalıyoruz ve eşya listesi ve sözleşmenin bir örneği sizde kalıyor.

Eşya Depolama

Daha sonra eşyalarınız için en uygun hijyenik depomuzu belirliyoruz ve eşyalarınızın en güvenli bölgelerdeki depolarımızda saklamak için ön hazırlıklarımızı yapıyoruz daha sonraki süreç evinize gelip kapalı kasa araçlarımız ve tecrübeli elemanlarımızla eşyalarınız güzel bir şekilde sarılıyor. Eşyalarınız sargılarıyla beraber depomuza getirilip depomuza yerleştiriyoruz depolarımıza öncelikli olarak 7/24 güvenliklidir bunun dışında kamaralı sitemle gözetilmekte ve müşterimizin eşyası ayrı bölmede saklanmaktadır. Bunların dışında depolarımıza toz, haşere nem vb. durumlara karşı özel olarak dizayn edilmiş olup gözünüzü arkada bıraktıracak hiçbir durumla karşılaşmayacaksınız yani gözünüz hiçbir şekilde arkada kalmayacak.

Eşya Depolama

Ev Eşya Depolama

Fazla eşyalarınız mı var yurt dışına mı gideceksiniz ev eşyalarınızı hiç düşünmeyin ve eşyalarınızı bize emanet edebilir gözünüzün hiç arkada kalamamasını sağlayabilirsiniz. Global dünyada çok düşük fiyatlar çok düşük depolama fiyatlarıyla boş yere evinizde bıraktığınız eşyalarınız çok cüzü fiyatlarla bize emanet edin pişman olmayacaksınız bunun garantisini. UTR Evden Eve Nakliyat ve Ev Eşyası Depolama her türlü depolama sigortasını yapmaktadır. Eşyalarınız her türlü doğal afete karşı sigortalıdır deprem yangın vb. gibi doğal afetlerde eğer eşyalarınız zarar görürse eşyalarınızın bedelini sigorta firması karşılamaktadır.

Eşya Depolama

Depolama konusunda 1990 yılında beri depolarımızda eşyası duran ve istediği zaman eşyası teslim edilecek bir sürü müşterimiz bulunmaktadır. Yani tecrübeden yana tercihte bulunmanızı öneririz.

EŞYA DEPOLAMA

Siz de Eşya Depolama hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız iletişim kurmanız yeterlidir.

UTR Evden Eve Nakliyat ve Ev Eşyası Depolama İletişim 

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?