Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (501) 378 39 08
Anasayfa / Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama, Öz Gebze Evden Eve Nakliyat firmasının 1990 yılından beri vermiş olduğu önemli hizmetlerdendir. Gebze, Darıca ve daha birçok yerde güvenlikli, kameralı ve toza karşı bütün önlemlerin alındığı depolarımızda eşyalarınızı saklamaktayız ve istediğiniz zaman aldığımız şekilde teslim etmekteyiz.

Depolama sürecinin nasıl olduğunu kısaca özetlemek gerekirse bizimle iletişime geçtikten sonra adres ve iletişim bilgilerinizi alıyoruz bilgilerinizi aldıktan sonra ücretsiz ekspertiz için gün belirleyip evinize geliyoruz evinize geldikten sonra eşyalarınızı liste haline getirip sözleşme imzalıyoruz ve eşya listesi ve sözleşmenin bir örneği sizde kalıyor.

Eşya Depolama

Daha sonra eşyalarınız için en uygun hijyenik depomuzu belirliyoruz ve eşyalarınızın en güvenli bölgelerdeki depolarımızda saklamak için ön hazırlıklarımızı yapıyoruz daha sonraki süreç evinize gelip kapalı kasa araçlarımız ve tecrübeli elemanlarımızla eşyalarınız güzel bir şekilde sarılıyor. Eşyalarınız sargılarıyla beraber depomuza getirilip depomuza yerleştiriyoruz depolarımıza öncelikli olarak 7/24 güvenliklidir bunun dışında kamaralı sitemle gözetilmekte ve müşterimizin eşyası ayrı bölmede saklanmaktadır. Bunların dışında depolarımıza toz, haşere nem vb. durumlara karşı özel olarak dizayn edilmiş olup gözünüzü arkada bıraktıracak hiçbir durumla karşılaşmayacaksınız yani gözünüz hiçbir şekilde arkada kalmayacak.

Eşya Depolama

Ev Eşya Depolama

Fazla eşyalarınız mı var yurt dışına mı gideceksiniz ev eşyalarınızı hiç düşünmeyin ve eşyalarınızı bize emanet edebilir gözünüzün hiç arkada kalamamasını sağlayabilirsiniz. Global dünyada çok düşük fiyatlar çok düşük depolama fiyatlarıyla boş yere evinizde bıraktığınız eşyalarınız çok cüzü fiyatlarla bize emanet edin pişman olmayacaksınız bunun garantisini. Öz- Gebze evden eve nakliyat ve Ev Eşya Depolama her türlü depolama sigortasını yapmaktadır. Eşyalarınız her türlü doğal afete karşı sigortalıdır deprem yangın vb. gibi doğal afetlerde eğer eşyalarınız zarar görürse eşyalarınızın bedelini sigorta firması karşılamaktadır.

Eşya Depolama

Depolama konusunda 1990 yılında beri depolarımızda eşyası duran ve istediği zaman eşyası teslim edilecek bir sürü müşterimiz bulunmaktadır. Yani tecrübeden yana tercihte bulunmanızı öneririz.

EŞYA DEPOLAMA

Siz de Ev Eşya Depolama hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız iletişim kurmanız yeterlidir.

Öz-Gebze Evden Eve Nakliyat ve Depolama İletişim

Osman Gazi, Atatürk Cad. No:43, 41000 Darıca/Kocaeli, Türkiye

+90 (507) 647 80 60

+90 (534) 455 20 08

+90 (533) 712 62 25

+90 (262) 653 22 84

destek@evdenevenakliyattc.com

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT