Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama firması başta İstanbul ve Marmara bölgesi olmak üzere  tüm Türkiye’de aşağıdaki bütün hizmetleri tecrübeli ve kalifiye elemanlarıyla vermektedir.

->  Asansörlü Evden Eve Nakliyat

->  Eşya Depolama

->  Ofis ve İşyeri Taşımacılığı

->  Askılı tekstil taşımacılığı

->  Banka- Fabrika- Fuar Nakliyesi

->  Şehir İçi Evden Eve Nakliyet

->  Şehirler Arası Taşımacılık

->  Uluslararası Nakliyat

->  Uzun Süreli Kamyon ve Kamyonet Kiralama Hizmeti

  Hakkımızda: 1990 yılında Kocaeli/Gebze ilçesinde kurulan firmamız Marmara bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin yanında eşya depolama hizmeti de vermektedir. Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla tüm Türkiye de lider asansörlü evden eve nakliyat ve eşya depolama firması olmak. Tecrübeli kadrosu yeni model araçları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Almanya’dan ithal ettiği asansörlerle asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veren tek firma Öz-Gebze evden eve nakliyat firmasıdır. Kaliteden ödün vermeden düşük fiyatlar ve maksimum kalite prensipleriyle hizmet kalitesini gün geçtikçe artırmakta ve sizlere bir telefon uzaklığındadır.
Vizyonumuz: Ucuz fiyatlarla herkese kaliteli sorumluluk sahibi bir firmayla evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti vermekteyiz.
Misyonumuz: Kaliteli bir taşımacılık hizmetinin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışmaktayız.

Eşya taşıma stratejilerimizi aşağıdaki gibidir ve her strateji farklı fiyatlarla yapılmaktadır:

 

->  Standart Evden Eve Nakliyat

Öz- gebze evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle birçok firmanın sizlere sunduğu kaliteli evden eve hizmetini Standart olarak sunmaktadır. Standart evden eve nakliye hizmetinde sizler elinizden geldiği kadar ufak tefek ve kırılacak eşyalarınızı toparlarsınız sarılması gereken kaba eşyalar tarafımızdan sarılır ve taşımanız özenle gerçekletirilir

->  Toplamalı ve Asnasörlü Evden Eve Nakliyat

Standart Evden Eve Taşımacılık hizmetine ek olarak asansör kullanılır ve bir gün önceden 2 tane tecrübeli eşya paketleme uzmanı gelip evinizdeki eşyaları kolileyip, poşetlerler ve gereken herşeyi toplarlar.

->  Anahtar Teslim Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızın kutulanıp Paketlenmesi ve yeni evinizde açılıp yerlerine yerleştirilmesi asansörle tarafımızca yapılır siz elinizi hiç bir şeye vurmadan anahtar teslimi olarak evinizi teslim alırsınız bu hizmet için normalin iki katı uzman ve tecrübeli elemen çalıştırılır.

->  Ofis, Büro ve Fuar Taşımacılığı

Kurum, Fuar, Ofis Taşımacılığında Yapılacak Bir Zamanlama Hatası Kurumun Hizmet Verememesine, Firmanın Fuara Katılamamasına, Hatta Telafisi Olmayacak Katıplara Neden Olabilir. Bu Yüzden Profesyonellik Önemlidir.

->  Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Eşyalarınız evinizden sargılı ve deponteler halinde alıp size özel odalarda kaskolu bir şekilde sakliyoruz ve istediğiniz zaman getirip evinizde kurulu bir şekilde size teslim ediyoruz. eşyarınız bizde olduğu sürece kameralı kapalı odalarda saklamaktayız.

Öz- Gebze asansörlü evden eve nakliyat ve eşya depolama olarak taşınmanın ne kadar zor, tecrübe isteyen bir iş olduğunu size bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Kiminle iş yapacağınıza karar vermeden önce çok düşünmeniz gerektiğini düşünmelisiniz. Bu söylediğimiz tamamen mağduriyet yaşamamınız. Küçük bir ücret farkını düşünerek çok büyük bir risk almamak çok büyük bir önem taşımaktadır sözleşmeli ve sigortalı bir hizmet vermekteyiz. Farkımız yılların verdiği tecrübe ve yüzlerce mutlu müşterimizdir.

Size bir telefon kadar yakınız…

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT