trende

Eşya Taşıma Sitemimiz

21.03.2017
277
Eşya Taşıma Sitemimiz
  • Standart Evden Eve Nakliyat

Öz- gebze evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle birçok firmanın sizlere sunduğu kaliteli evden eve hizmetini Standart olarak sunmaktadır. Standart evden eve nakliye hizmetinde sizler elinizden geldiği kadar ufak tefek ve kırılacak eşyalarınızı toparlarsınız sarılması gereken kaba eşyalar tarafımızdan sarılır ve taşımanız özenle gerçekletirilir

  • Toplamalı ve Asnasörlü Evden Eve Nakliyat

Standart Evden Eve Taşımacılık hizmetine ek olarak asansör kullanılır ve bir gün önceden 2 tane tecrübeli eşya paketleme uzmanı gelip evinizdeki eşyaları kolileyip, poşetlerler ve gereken herşeyi toplarlar.

  • Anahtar Teslim Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızın kutulanıp Paketlenmesi ve yeni evinizde açılıp yerlerine yerleştirilmesi asansörle tarafımızca yapılır siz elinizi hiç bir şeye vurmadan anahtar teslimi olarak evinizi teslim alırsınız bu hizmet için normalin iki katı uzman ve tecrübeli elemen çalıştırılır.

  • Ofis, Büro ve Fuar Taşımacılığı

Kurum, Fuar, Ofis Taşımacılığında Yapılacak Bir Zamanlama Hatası Kurumun Hizmet Verememesine, Firmanın Fuara Katılamamasına, Hatta Telafisi Olmayacak Katıplara Neden Olabilir. Bu Yüzden Profesyonellik Önemlidir.

  • Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Eşyalarınız evinizden sargılı ve deponteler halinde alıp size özel odalarda kaskolu bir şekilde sakliyoruz ve istediğiniz zaman getirip evinizde kurulu bir şekilde size teslim ediyoruz. eşyarınız bizde olduğu sürece kameralı kapalı odalarda saklamaktayız.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?