Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / Genel / Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Başta Almanya eşya taşıma olmak üzere, Hollanda Fransa Kıbrıs ve bütün Avrupa ülkelerine hızlı sorunsuz eşya taşıma hizmeti. Uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmetinizdeyiz. Uluslararası Evden Eve Nakliyat ve gümrükleme işlemlerini uzman kadrosuyla yürüten hızlı bir şekilde sonuç alan firmamız uygun fiyatlarıylada siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Taşıamcılıkta yılların verdiği tecrübeyi ve ayrıcalığı yaşamak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ulaştırma Bakanlığının sınıflandırdığı gibi ev ve büro eşyası taşımacılığında ihtisaslaşmıştır. Uluslararası evden eve taşımalarda oldukça iddialı, üstlendiği taşıma hizmetini başından sonuna kadar kusursuz, hasarsız ve gününde yerine getirmektedir. Elde olmayan bir nedenle meydana gelebilecek gecikme veya aksaklığı derhal telafi etmekten asla geri durmaz. Üstün başarımızın ana etken müşteri memnuniyetidir.

Yurt içi ve yurt dışında bir çok yeniliği ve hizmeti bünyemizde barındırmaktayız. Bu hizmetlerin yanında ekstra olarak: ev eşyası nakliyesinde aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

• Uluslararası evden eve ev eşyası nakliyesi, lojistik ve gümrükleme
• Uluslararası kişisel (zati) eşya nakliyesi ve gümrükleme
• Yurtiçi ev eşyası taşıma
• Ev eşyası depolama

Etiketler: > > > > > > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT