Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / Genel / Türkiyeden Almanyaya Ev Taşıma

Türkiyeden Almanyaya Ev Taşıma

Türkiyeden Almanyaya Ev Taşıma

Kendi araçlarımızla haftalık aylık ve günlük araç çıkışlarıyla kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Hizmet kalitemizi anlayabilmek için hiç bir şikâyet sitesinde şikayetimiz bulunmadığını şikayetleri kendi bünyemizde çözdüğümüzü hatırlatmak isteriz Almayda ki şubemiz ve iş ortaklarımızla kaliteden hiç bir ödün vermeden hizmet etmekteyiz.

Hayatın bizlere sunduğu koşullar sürekli olarak değişmekte ve yurtdışına taşınmakta bu değişen koşullardan biri haline gelmiş durumdadır. İnsanlar artık iş, eğitim vb. hayat gayelerinden ötürü uluslararası ev taşımayı hayatlarında bir seçenek haline getirmişlerdir.

Özellikle bu işlemler içerisinde Almanya’ya taşınmak en çok tercih edilen başlıklardan biri haline gelmektedir. Gebze lojistik olarak; ana faaliyet alanımız olan uluslararası ev eşyası taşıma işlemlerinde, Almanya’ya yapılan taşımalar için karayolu parsiyel ve karayolu express seçeneklerimiz ile hizmet sunmaktayız. Eşya miktarınız, eşya teslim süreleriniz gibi etkenler doğrultusunda seçtiğiniz hizmet şeklimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız.

türkiyeden almanyaya ev tasima forum,

türkiyeden almanyadan ev tasima fiyatlari,

yurtdışı eşya taşıma fiyatları,

almanya türkiye tır nakliye fiyatları,

yurtdışına eşya nasıl gönderebilirim,

uluslararası nakliye ücretleri,

uluslararası nakliye fiyatı hesaplama,

Etiketler: > > > > > > > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT