Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / Genel / Gebze’de Öncü Nakliyat Firması

Gebze’de Öncü Nakliyat Firması

Öz Gebze Evden Eve Nakliyat firması yılların verdiği hizmet kalitesi anlayışıyla Kocaeli  başta olmak üzere bütün Gebze’de öncü nakliyat firması olmaya devam etmektedir.

Fark Yaratmak İçin Burdayız

Gebze evden eve nakliyat kelimesi için web de arama yaptığınız zaman yüzlerce firma reklamı çıkmaktadır.  Maalesef günümüz koşullarında değerlendirdiğimizde bunca seçenek arasından kaliteli firmaya ulaşmak çok zor. İşte bu koşulların altında düşündüğümüzde siz değerli müşterilerimize en azından ayna olması açısından bu içeriği oluşturma gereği duyduk.

Taşınmak çok zor ve çileli bir süreç. Hele ki doğru firmayla çalışmıyorsanız işiniz iki kat daha zor.  Öz Gebze taşımacılık 1990’dan beridir Gebze’ de öncü nakliyat firması olmaya devam etmektedir. Gerek ekonomik taşımacılık anlayışı gerekse günümüz teknolojik gelişmelerini yakından takip etmesiyle yıllardan beridir sorunsuz operasyon faaliyetleri yürütmektedir. Özellikle kullanmakta olduğu teknolojik altyapı ağıyla gerek şehir içi gerekse şehirlerarası taşımalarda büyük kolaylık sağlayan alt yapı hizmetlerini kullanmaktadır. Kocaeli bölgesi başta olmak üzere bütün Türkiye de evden eve nakliyat sektörüne asansörlü ev taşımacılığını getiren ilk firma olmamız da ayrıca gurur kaynağıdır bizim için.

Kocaeli başta olmak üzere evden eve taşımacılık, asansörlü evden eve nakliyat, Gebze evden eve depolama, şehirlerarası yük taşımacılığı konusunda üstün hizmet anlayışıyla hareket eden Öz Gebze evden eve nakliyat müşteri memnuniyetini  merkez alarak hizmet vermektedir.  Bu konuda daha detaylı bilgi için ‘ Gebze Evden Eve Nakliyeci Tavsiyesi ’ konulu yazımıza göz atabilirsiniz.

Sonuç

Bütün bu değişkenler ışığında genel bir değerlendirme yapacak olursak eğer;  

Gerek ekonomik taşımacılık olsun, gerek profesyonel hizmet anlayışı olsun ve yine gerekse kurumsallık olsun Öz Gebze asansörlü evden eve nakliyat firması yıllardan beridir Gebze’de öncü nakliyat firması olmaya devam etmektedir. Siz sevgili müşterilerimize hem cebinizi hem de eşyalarınızı düşünecek kurumsal bir firma olarak bir telefon kadar uzağınızda olmaya devam ettiğimizi hatırlatır iyi günler dileriz..

www.evdenevenakliyattc.com

+90 (262) 653 22 84

+90 (507) 647 80 60

+90 (533) 712 62 25

+90 (262) 653 22 84 destek@evdenevenakliyattc.com

Etiketler: > > > > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT