Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / Genel / Evden Eve Nakliyat Yerine Eşyalarınızı Depolayın

Evden Eve Nakliyat Yerine Eşyalarınızı Depolayın

Evden Eve Nakliyat Yerine Eşyalarınızı Depolayın

Gebze, tuzla, çayırova, izmit’ de ev eşyası depolama hizmeti göstermekteyiz. Eşyalarınızı taşımak yerine depolama hem maliyet açısından hem bir ev için ödeğiniz kiradan kurtulacaksınız. Hemde depolarımız için ödediğiniz cüzi miktardaki depo kirasıyla bütcenize katkıda bulunursunuz. Evden eve nakliyat için ödediğiniz parayıda tek bir sefere indirmiş olursunuz.

Fazla eşyalarınızı taşımayın, Uygun fiyatlara kolayca depolayın

Evden eve nakliyat konusunda oldukça geniş bir ağda çalışan nakliyat firmaları, kentsel dönüşüm projeleri kapsamında boşaltılan ve yeniden taşınacak evlerin sorumluluğunu üstleniyor. Ev sahibi veya kiracıya yüksek nakliyat ücretleri çıkaran şirketler, sundukları büyük bütçelerle de cepleri yakıyor. Eşya depolama alanında uzman kadrosu ile çalışan edepola.com , ev sahipleri veya kiracılara avantajlı ve uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Deponun kullanım süresine ve kullanım alanına bağlı olarak değişen fiyatlarla farklı fiyat paketleri sunarak, müşteriyi her yönden düşünerek hareket ettiğimizi gösteriyoruz.

İleri teknoloji altyapısı, temiz, hijyenik depoları, hızlı aksiyon alan çözüme yönelik eğitimli müşteri hizmetleri ve güvenilir taşıma personeli ile baştan sona sağlam bir hizmet sunarak, eşya depolama alanında kaliteli hizmet veren edepola.com diğer merdiven altı diye tabir edilen kurumsal olmayan firmalar arasından sıyrılarak Avrupa ve ABD standartlarının da bir hizmet sunuyor. Türkiye’nin ilk online ödemeli eşya depolama sitesi olan edepola.com her geçen gün müşteri sayısını arttırmakta ve hizmet ağını genişletmeye çalışmaktadır.

Depolama yaptığımız semtlerden bazıları tüm Türkiyedeki semtler ve şehirlerde eşya depolama hizmetleri sunmaktadır:

Evden Eve Nakliyat Yerine Eşyalarınızı Depolayın uygun fiyata depolama Ev Eşya Depolama Eşya Depolama Nedir Eşya Depolama Firmaları Eşya İçin Kiralık Depo Kartal Eşya Depolama Gebze Eşya Depolama Tuzla Eşya Depolama izmit Eşya Depolama çayırova Eşya Depolama Pendik Eşya Depolama Maltepe Eşya Depolama

Etiketler: > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT