Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (501) 378 39 08
Anasayfa / Genel / Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları araştırması yapıldığında 1990 yılından beri hizmet vermekte olan Öz Gebze Evden Eve Nakliyat firması kurulduğu günden bu yana İstanbul Tuzla başta olmak üzere bütün Türkiye de öncü konumundadır.

Tuzla evden eve nakliyat firmaları arasında taşıma hizmetlerinin ve depolamanın gönül rahatlığıyla yapılabileceği firmayız. Şehir içi ve şehirler arası ev eşyası taşımacılığı için gereken bütün resmi belge ve izinlerin bulunduğu  Öz Gebze evden eve taşımacılık K3 belgesiyle yasal bir kuruluş olup yıllardan beri bu sektörde hizmet vermektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat

                Tuzla evden eve nakliyat firmaları arasında bütün taşıma sürecinde bir telefon uzaklığında olan firmamız 7/24 iletişim hizmeti sunmaktadır. Taşınma gününüzden önce ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın yerinde keşfi yapılmakta olup fiyat birebir görüşme sonrasında verilmektedir. Taşınma öncesinde iş akdi sözleşmesi yapılarak taşınma işleminiz güvence altına alınmaktadır. Yapılan taşımalarımızda yüksek fiyatlı eşya sigortasının yanında eşyaların paketlenmesi, asansör hizmetinin sunulması,  gerekli durumlarda kısa süreli depolama hizmeti ve yine uzun süreli depolama hizmeti fiyatlarımıza dahil hizmetlerdendir.  Globalleşen dünyada doğal olarak her gün birçok firma kurulmakta ve belli alanlarda hizmet vermektedir. 

               Tuzla Evden eve nakliyat sektöründe de doğal olarak birçok firma adı altında taşeron veya sahte oluşumlar reklam verebilmektedir. Tamda bu noktada Öz Gebze firması güven ve profesyonel bir iş felsefesiyle siz müşterilerimize hizmet vermek amaçlı bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.

Tuzla Nakliyat Firması

                Tuzla Nakliyat Firması alanında tecrübeli ve yetkin bir firma olduğumuzun kanıtı birlikte çalıştığımız müşterilerimizdir. Öz Gebze Nakliyat tarafından eşyalarını taşıtmış veya taşıtmayı düşünen müşterilerimiz taşınmanın bir hengame olmadığının farkına varmış veya varacaklarının garantisini veriyoruz. Kurumsal bir firmadan yana tercihte bulunmanızı tavsiye etmemizin yanında taşınma işinin hafife alınmayacağını da bildirmek isteriz. Firmamız bu sektörde gerek Tuzla, gerek İstanbul(Anadolu) ve yine gerek tüm Türkiye de yıllarca hizmet vermiş olup yılların verdiği tecrübe ile sorunsuz taşıma yapmasıyla ün kazanmıştır. Özellikle evden eve eşya taşımalarında meydana gelecek iş kazalarını minimuma indirebilmek için bütün taşımalarda nakliye asansörü kullanmaktayız. Yine iş kazalarını ortadan kaldırmak için güvenli sağlam paketleme malzemesi kullanılmaktadır. Bütün taşımalarımızda ekspertiz raporuna göre yeterli miktarda paketleme, sargı malzemesi getirilmekte ve istenilen durumlarda eşyanın de-monte işlemi için bir gün önceden ekip gönderilebilmektedir.

                Sonuç olarak Tuzla Evden eve nakliyat firmaları arasında firmamız; yüksek standartlı hizmet politikası, tecrübeli ve güler yüzlü çalışma ekibiyle size taşınma sürecinde güven ve ekonomik bir taşınma imkanı sunmaktadır.                

Şimdiden bizden yana kullanacağınız tercihiniz için teşekkür ederiz..

Etiketler: > > > > > > > > > > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT