trende

Express Minivan Panelvan Taşımacılığı

Anasayfa » Express Minivan Panelvan Taşımacılığı

UTR Express taşımacılığın en büyük farkı ağırlıklı olarak eşya taşıma sürecinde panelvan ve minivan kullanmasıdır. 1999 yılından beri uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamızın tecrübeli çalışanlarıyla ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir.

UTR Uluslararası Taşımacılık dendiğinde akla gelen genellikle gemi, kamyon veya uçak ile ürünlerin taşınarak varış birimine ulaştırılmasıdır. Ancak uluslararası taşımacılıkta minivan / ekspres taşımacılığı olarak ifade edilen bir hizmet türü daha bulunur. Diğer hizmetlere nazaran daha az bilinen ancak daha avantajlı olan bu taşımacılık yöntemi ile siz de müşteri veya iş ortaklarınıza göndereceğiniz ürünler için bizi tercih edebilirsiniz. Peki, minivan / ekspres nakliye olarak da ifade edilebilecek olan bu hizmet nedir? Olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir?

Uluslararası taşımada konteyner, charter veya tır ile gönderilen ürünlerin temel özelliği tonajlı ürünler olmasıdır. Ağırlığı onlarca ton olan ürünlerin yurt dışına gönderilmesini sağlayan taşımacılık hizmetlerinde ağırlığı daha düşük ürünler için minivan / ekspres nakliye tercih edilebilir. Özellikle 1 ila 1.5 ton ağırlığa sahip ürünleri karşılayabileceğiniz ekspres nakliye; hava kargoya göre daha avantajlı ve güvenilirdir. Söz konusu avantajların en önemlisi belgelerle daha az uğraşmak zorunda olmanızdır. Minivan taşımacılık türünün bu isimle anılmasının asıl sebebi kargo hizmetlerinin minivan adı verilen ticari araçlarla sunulmasıdır.

Minivan / Ekspres Taşımacılığı Süreci Nasıldır?

Minivan / Ekspers nakliye talebini firmamıza ilettiğinizde uygun olan aracımız ile bir nakliye planlaması yaparak adresinize bir araç gönderiyoruz. Ürünlerin araca yüklenmesi ve fatura vs. gibi belgelerin teslim alınmasından sonra taşıma serüveni başlamış olur. İlk araç ile depomuza getirilen ürünler varış birimine ulaşacağı araca yerleştirilerek en kısa sürede yola çıkar. Belgelerin kontrolü ve tanzimi sonrasında gümrük işlemleri tamamlanan ürünler yurtdışına çıkış yapar. Ulaşacağı adrese kısa sürede güvenle giden ürünler anlaşılan tarihte alıcıya teslim edilerek nakliye serüveni tamamlanmış olur. Minivan / Ekspres taşımacılığı yaparken araçların herhangi bir sorunla karşılaşmaması adına her türlü önlem önceden alınır. Şoförlerimizin güvenliği ve ürünlerinizin sağ salim gideceği adrese ulaşabilmesi adına düzenli aralıklarla kontrol ve testleri gerçekleştirmekteyiz.

Minivan / Ekspres Taşımacılığı Destinasyonları

Minivan / Ekspres olarak adlandırılan bu taşımacılık türü aslına da kara yolu taşımacılığının farklı bir yöntemidir. Bu anlamda bu taşımacılık yönteminde destinasyonlar kara yolu bağlantısının bulunup bulunmaması belirler. Türkiye’den çıkış yapacak bir ürün düşünüldüğünde Avrupa ve Orta doğu ülkelerine gönül rahatlığı ile minivan / ekspres taşımacılık yapılabilir. Balkan ülkeleri olarak adlandırılan bölgelere 24 saat içinde teslimat güvencesi ile taşımacılık yapılabilirken Fransa, İtalya ve Almanya gibi daha uzak Avrupa ülkelerine taşımacılık 48 saat içinde gerçekleşir. İki şoförün değişimli bir şekilde hiç durmadan ilerlemesi sayesinde hız konusunda harikalar yaratılırken güvenlik de had safhada tutulur.

Minivan / Ekspres Taşımacılık Neden Daha Avantajlı?

Minivan taşımacılığı tercih eden pek çok birey ve firma memnuniyet oranının daha fazla olduğunu ifade eder. Peki, bu taşımacılık insanlar için neden daha avantajlıdır?

  • Minivan nakliyede bekleme süresi neredeyse yok denecek kadar azdır. Bu nedenle ürünleriniz mümkün olan en kısa sürede varış birimine ulaştırılır.
  • Geniş araç portföyü sayesinde Avrupa’nın hemen her noktasına servis imkânı sağlandığından destinasyon konusunda herhangi bir engel ile karşılaşılmaz.
  • Nakliye sürecinin hızlı olması kadar nakliye ücretlerinin de ciddi manada tatmin edici olması bireylerin tercihini minivan / ekspres taşımacılığı yönünde kullanmasına neden olur.
  • Nakliye sürecinin tamamında minivan araçlar kullanılması ürünlerin teslim için bir araçtan diğerine yüklenmesine neden olmaz. En fazla 1 aktarma ile ürün çıkış biriminden varış birimine kadar güvenle ulaşır.

Minivan / Ekspres Taşımacılığı Gönül Rahatlığı ile Tercih Edin!

İthalat ve ihracat yaparken nakliyeyi nasıl gerçekleştireceğim derdine son veren hizmetlerimizle firmanızın ve sizin en büyük destekçisi oluyoruz. Uzun yıllardır uluslararası taşımacılık konusunda tecrübe kazanan firmamız tecrübeleri ile sizlere değer katmayı hedefler. Nakliye süreçlerinde karşılaşılabilecek her türlü problemi önceden tespit ederek sizlerle başarılı bir iş birliği kuran firmamız güler yüzlü personeli ile hizmet standartlarını zirveye taşır.

Minivan / Ekspres taşımacılığı konusunda harikalar yaratan firmamızla hemen iletişime geçerek nakliye talebinizi iletebilirsiniz. Her an her dakika sizlere yardımcı olmak için bekleyen ekiplerimiz talebinize en uygun aracı belirleyerek nakliye planlaması yapar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekiplerimiz daima sizi düşünerek hareket eder.

Şehiriçi Nakliyat
MV Transport Uluslararası Nakliyat müşterilerine en kaliteli hizmeti; depolama, paketleme, ambalajlama , hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini üstün başarı ile yerine getirerek büyüyen  MV Transport Uluslararası Nakliyat ve Eşya Depolama bu günlere gelebilmiş ve yine aynı tempo, hız ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir. Eğitimli uzman kadrosu, geniş paketleme materyalleri, ekspertiz hizmeti, temiz güvenli çalışma ortamlarıyla, eşya güven sigortası, paketleme ve de monte-montaj hizmetiyle nakliye sektörün çıtasını yükseltmiş. UTR Transport Uluslararası Nakliyat ve Eşya Depolama Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinin yanında başta Marmara bölgesi olmak üzere bütün Türkiye de hizmet vermektedir.

Şehiriçi Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri eşyalarınızı evinizden alıp taşındığınız yeni evinizde aldığımız gibi kurulu bir şekilde teslim ediyoruz. evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerine ilk olarak Gebze de başlayan UTR Nakliyat insanlarına özel bir değer ve önem göstermektedir. Bu yüzden en uygun fiyatları ve en çok özeni  Gebze de ki güzel insanlara göstermektedir.

UTR Uluslararası Nakliyat ve Eşya Depolama firması uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile Nakliyat ve Eşya depolama alanında çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir. Özellikle Şehir içi eşya taşımalarda insanların yaşadıkları sorunları minimum seviyeye indirebilmek adına üstün teknolojik ekipmanlar ve çeşitlendirilmiş kampanyalar sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizde bu hizmet kalitemizden faydalanmak isterseniz eğer bir telefon uzağınızdayız.

Express Panelvan Taşımacılığı

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?