trende

Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Anasayfa » Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Evden Eve Nakliyat ve Depolama, UTR Evden Eve Nakliyat ve depolama sektörü kiralık depo alanı hizmetlerimiz için Eşya depolama alanlarımızda evden eve nakliyat ve depolama hizmetimizi sunmaktayız.

Gebze depolama, kiralık eşya depolama, ev eşyası depo firması, UTR Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama firmasının başlıca hizmetlerindendir.

evden eve nakliyat ve depolama

Evden Eve Nakliyat ve Depolama Nedir?

Evden eve nakliyat ve depolama hizmeti iç içe geçmiş olan ve özellikle büyük şehirlerde yoğun talebi olan bir hizmet sektörüdür. Evden eve nakliyat hizmeti insanların ev eşyalarını taşıma amacıyla başvurduğu ve paketleme, montaj, depolama gibi hizmetleri içinde barındıran bir ihtiyaç alanıdır. Ev eşyalarını taşımak ya da geçici olarak depolamak isteyen müşterilerimizin faydalandığı bu alt hizmetler evden eve nakliyat sektörünün vazgeçilmezleridir.

Yoğun kentleşmenin yaşandığı şehirlerde özellikle evden eve nakliyat ve depolama talebini karşılamak amacıyla irili ufaklı birçok firma hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat ve Depolama hizmetinden faydalanacak müşterilerimizin dikkat etmesi gereken husus burada kurumsal bir firma ile çalışmasıdır. Birçok mağduriyetin önüne geçmenin temel koşulu sorumluluk alan ve kurumsal çalışsan evden eve nakliyat ve depolama firması ile iş yapmaktır.

Nakliyat ve Depolama Hizmetleri

UTR Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama olarak sektörde var olduğumuz günden beri Nakliyat ve Depolama hizmetlerini üstün kalite anlayışıyla sürdürmekteyiz. Gerek Evden Eve Nakliyat sektörü olsun gerekse de Eşya Depolama olsun yılların bize kazandırdığı tecrübe ve bilgi birikimi ile ev eşyalarınız taşıma, depolama hizmeti vermekteyiz. Nakliyat ve Depolama alanında vermiş olduğumuz hizmetlerden bazılarını sırlamak gerekirse eğer;

 • Uluslararası Evden Eve Nakliyat
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
 • Asansörlü Nakliyat ve Depolama
 • Zati Eşya Taşımacılığı
 • İstanbul Eşya Depolama
 • Gebze Nakliyat
 • Gebze Eşya Depolama
 • İzmit Evden Eve Nakliyat
 • İzmit Eşya Depolama
 • Parça Eşya Depolama
 • Ofis Taşımacılığı
 • Mobilya Taşımacılığı

Gibi alanları sıralamak mümkündür.

Gebze Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Gebze evden eve nakliyat ve depolama hizmeti son yıllarda Gebze ilçesindeki nüfus artışına ağlı olarak yoğun talep olan hizmet alanıdır.

Gebze bölgesinde ilçe sınırları içinde ki evden eve nakliyat operasyonlarımız ortalama bir iş gününde tamamlanmakta olup müşterilerimizin eşyaları montaj edilerek tamamlanmaktadır. Gebze eşya depolama hizmetimizde de gerek eşya depolama kampanyalarımız olsun gerekse de eşya depolama alanlarımız olsun yine sektörün en kaliteli ve üstün hizmetini vermekteyiz. Gebze Evden Eve Nakliyat ve Depolama hizmetlerimizi sıralamak gerekirse eğer;

 • Gebze Evden Eve Nakliyat
 • Asansörlü Gebze Evden Eve Nakliyat
 • Gebze Şehirlerarası Nakliyat
 • Gebze Eşya Depolama
 • Gebze Mobilya Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Depolama

İstanbul evden eve nakliyat ve depolama hizmetimizde yine yukarıda bahsettiğimiz gibi son yıllarda yoğun talep alan bir hizmet kolumuzdur.

İstanbul ilinin son yıllardaki değişimi ve kentsel dönüşümü evden eve nakliyat ve depolama hizmetine talebi arttırmaktadır. Evden eve nakliyat ihtiyacı bir evden yeni bir eve taşınan müşterilerimizin talep ettiği bir hizmet iken eşya depolama ise bazı sebeplerle ev eşyalarını geçici muhafaza etmek isteyen müşterilerin talebidir.

Nakliyat ve Depolama

Evden eve nakliyat fiyatları tamamen sizlerin talebine ve özel durumuna göre belirlenebilmektedir. Evden eve nakliyat için fiyatları etkileyen etmenleri sıralamak gerekirse eğer şunları söylemek mümkün;

 • Taşınacak mesafe
 • Eşyaların alınacağı ve bırakılacağı kat sayısı
 • Paketleme hizmetleri
 • Asansörlü taşıma talebi
 • Taşınacak eşyaların miktarı

Gibi etkenleri sıralamak mümkündür.  Eşya depolama fiyatları konusu da yine müşterinin kişisel tercih ve talebine öre belirlenebilmektedir. Eşya depolama fiyatlarını belirleyen etmenleri sıralamak gerekirse eğer şunları söylemek mümkündür;

 • Eşyaların miktarı
 • Eşyaların depolanma süresi

Gibi etkenleri saymak mümkündür. Tabi bu süreçte fiyat konusu siz değerli müşterilerimizin yanlış firma tercihine sebep olabilmektedir. Özellikle son dönemde sektördeki yoğun talep irili ufaklı birçok firmanın açılmasına sebep olmuştur.

Özellikle son yıllarda bu konuda mağduriyetler yaşanabilmektedir. Evden eve nakliyat ve depolama hizmeti alırken sizlere UTR Evden Eve Nakliyat olarak en önemli tavsiyemiz kurumsal bir firma ile çalışmanızdır. Bu hizmetlerden faydalanırken yine bütün sürecinizi sözleşme ile kayıt altına almanız faydanıza olacaktır.

 Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat ve Eşya Depolama aynı hizmet midir?

Nakliyat ve Eşya Depolama iç içe olan ama birbirinden farklı hizmetlerdir. Evden eve nakliyat yaparken ev eşyalarını eski adresinizden yeni ev adresinize taşıyoruz. Eşya depolama hizmetin de ise herhangi bir sebeple belli bir süreliğine aylık kira ücreti karşılığında kendi Öz-Mal depolarımızda depoluyoruz.

Eşya depolamada nakliyat ücreti ödeniyor mu?

Eşyalarınızın depomuza nakliyatı için ve yine depomuzdan eşyalarınızın yeni adresinize nakli ve kurulumu için nakliye ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Eşya depolarınız kişiye özel midir?

Bu hizmetimizde kişi mahremiyeti gibi eşya mahremiyetine önem vermekteyiz. Bu sebeple eşyalarınız nakli ve depolarda yeri tamamen size özel oluyor ve kilitli güvenlikli depolarda muhafaza ediliyor.

Bu hizmet sigorta kapsamında mı yapılmakta?

Elbette hem evden eve nakliyat süreciniz hem de eşya depolama süreciniz %100 sigorta ve garanti kapsamında olup herhangi bir zarar durumunda tespit ve maddi zarar kaybınız karşılanmaktadır.

Siz de bu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim kanallarımızdan bize ulaşın.

UTR Evden Eve Nakliyat ve Depolama İletişim

Osman Gazi, Atatürk Cad. No:43, 41000 Darıca/Kocaeli, Türkiye

+90 (501) 378 39 08

+90 (533) 712 62 25

+90 (262) 653 22 84

destek@evdenevenakliyattc.com

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?