Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Gebze Evden Eve Nakliyat ve Depolama

öz-gebze Evden Eve Nakliyatın farkı Depolama sisteminden yararlanacak olan müşterilerimizin bütün eşyaları A’dan Z’ye paketlenerek; su, toz, vb. hijyeniklik hassasiyetine uygun olarak toplanıp depolanır, uygun vaziyette korunur. Depolama işlemindeki eşya güvenliği için sel, su, toz, rüzgar, soğuk ve sıcak ortamlara göre entegre edilmiş olup tamamıyle hijeniktir. Bütün eşyalarınız bize emanetir.

Tel:(0 262) 653 22 84 Pbx (Merkez)

Gsm:(0 533) 712 62 25

Gsm(0 535) 230 64 82

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT