Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / Tuzla evden eve nakliyat / Tuzlada Taşınma Sırasında Kırılacak Eşya Paketlemesi

Tuzlada Taşınma Sırasında Kırılacak Eşya Paketlemesi

Eşyalarınızınbir evden başka bir eve nakli yapılırken firmamız kırılacak bütün eşyalarınıza en fazla özeni gösterir. Asansörlü taşımacılık hizmeti sunan firmamız özellikle Tuzla ve çevresi başta olmak üzere bütün İstanbulda en üst düzey hizmetleri sunmaktadır.

Büztün eşyalarınıza gösterdiğimiz özeni kırılacak eşyalarınızda gösterirken peki neler yapiyoruz: kısaca bahsetmek gerekirse ufak tefek değiimiz eşyalarınız için isteğinize bağlı olarak taşınma gününden bir önceki gün isteğiniz doğrultusunda evinize gelerek bütün eşyarınız A’dan Z’ye gerekli görülen bütün eşyalarınız paketleniyor ve taşınmaya hazır hale getiriliyor. Bu paketleme işlemini deteylandırmamız gerekirse: Bütün araçlarımızda karton koliler bulunmaktadır bu koliler kullanılarak havalı naylonlarla sardığımız krılacak eşyalarınızı kolilerimize doldurmaktayız. Sökülebilen bütün eşyalrınız demonteler haline getirilip sargıları araç üstünde yerleştirilren ve evin içinden çıkartılmadan yapılır ki herhangi bir zarar görmemesi sağlanır. Eşyalarınızın sargısı yapıldıktan sonra taşınma günü geldiğinde herhangi bir sıkıntı yaşanmadan asansörle hızlı bir şekilde eşyalarınız kapalı kasa araçlarımıza yerleştirilip diğer tarafa götürülür.

Her evde olduğu gibi zamanla hiç ihtiyaç duymadığınız şeyler evinizde birikebilir  paketleme sırasında hiç ihtiyaç duymadığınız ve artık çöp sayılacak her şeyden kurtulun bu şekilde hem karma yaşamazsınız hemde yeni gittiğiniz evde daha iyi bir düzene sahip olursunuz.

Evden eve nakliyat sırsaında en önemli iş paketlemedir. Paketleme ve ambalajlama kalitesi eşyalarınız hasar görüp görmeyeceğinin göstergesidir. eşyalarınızı dezenfekte edilmeiş malzemelerimize en güzel ve uygun şeklide sarıp o şekilde taşımaktayız. Bu tecrübemiz ve yılardır bu işe verdiğimiz emekle doğru orantılıdır. siz siz olun eşya montesi ve sargısı içinize sinmeyen bir firmayla evinizi nakletmeyin zira bunun sıkıntısnı çeken etrafınıza da çok insan vardır bu korsan firmalar her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzdede vardır. korsan evden eve taşınma firması için yetki belgeleri ve taşıma ruhsatının olmasına dikkat ve özen gösterin

Etiketler: > > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT