Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (262) 653 22 84
Anasayfa / Genel / Taşınma Fiyatları

Taşınma Fiyatları

Taşınma Fiyatları

Taşınma fiyatlarını etkileyen birden fazla sebep ve girdi bulunmaktadır. Bunları kısa bir yazıda açıklamak istedim evden eve nakliyat araştıran müşterilerimiz için faydalı olacağını düşündüm.

Gebze’de evden eve nakliyat firmaları başta olmak üzere her firma kendi fiyatını belirlemekte ve herkesin kedine göre bir kar oranı ver girdileri bulunmaktadır. Bunların en başında tabiki kalifiye elenenler gelmektedir. Elemanların günlük aldıkları para eşya taşımacılığında büyük bir yer tutmaktadır. Gebze’de nakliyat fiyatlarını oluşturan en büyük etmen budur.  Nakliyat ücretinin yüzde 60 oranında kapsayan öğedir kısacası. Bunu kıstığınızda yani piyasadaki göçmenleri çalıştırdığınızda bu oranı yüzde 30 seviyelerini indirip yarı yarıya bir kar sağlayabilirsiniz. Bunu yapan bit sürü Gebze nakliye firması bulunmaktadır. Daha önce taşındıysanız kesinlikle Azeri veya Suriyeli göçmenleri sigortasız çalıştıran birileriyle karşılaşmışsınızdır. Daha fazla uzatmadan bir diğer öğeye geçelim bir diğer öğemiz sargı malzemesidir. Her eşya taşımadan sonra denfekte edilmesi gereken malzeme. Ve belli bir Say’dan sonra değişmesi gereken bir malzemedir. Yanlız bunu uygulayan çok az sayıda firma vardır öz Gebze evden eve nakliyat firması bu yukarıda saydığımız bütün özellikleri tam yeri ve zamanında özen göstererek yapmaktadır. Bir diğer öğe kamyon büyüklüğüdür sizde farkındasındızdır ki dizel fiyatları her gün artmaktadır. Büyük araç büyük yakıt tüketimi demektir. Bu yüzeden gideceğiniz mesafe ve aracın seçimi de fiyat belirlemede büyük bir yer kaplamaktadır

Kısacası fiyatlar bu etmenlere göre belirlenmektedir . Tabu bahsetmediğimiz bir sürü etkende bulunmaktadır bunların başında kar gelmektedir. Her firma belli bir kar yapmak zorundadır.

Etiketler: > > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT