Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / evden eve nakliyat / Şehirlerarası Nakliye Hizmetleri

Şehirlerarası Nakliye Hizmetleri

Şehirler Arası Nakliye Hizmetleri

Öz- Gebze evden ve nakliyat şehir içinde olduğu kadar şehirlerarası taşımacılıkta da lider firma konumundadır. Nakliyat sektörüne sunduğu yüzlerce yenilikle sizlerin şehirlerarası eşya taşımacılığında da yalnız bırakmamakta ve eşyalarınız güvenilir bir elle taşınmakta gideceğiniz yerde hiç bir sıkıntı sorun yaşamadan yerleşmeniz sağlanmaktadır.

Bize 7/24 saat ulaşabileceğiniz iletişim numaramız
0262 653 22 84   pbx

Öz-Gebze asansörlü nakliyat eşyalarınız şehir içi olduğu gibi şehirlerarasında taşırken de evden eve nakliyat sigortası yapmaktadır. Ve oluşabilecek her türlü kaza yangın hasar durumuna karşı sizlerin içini rahat ettirmektedir. Oluşabilecek tüm terlikleri sizin yerinize düşünüp hiçbir sıkıntı yaşanmamasını sağlamaktayız.

Evden eve nakliyat sektörde rekabetin çok yoğun olması müşteriler açısından iyi görülebilir. Ancak evden eve nakliyat sektöründe müşterileri koruyucu yasaların olmaması şirketler tarafından zaman zaman mağdur edilmesini beraberinde getirebilmektedir. Tüketicinin en büyük sorunu düzgün firmalarla onlara benzemeye çalışan tüketiciyi eksik bilgilendirerek iş kapmayı hedefleyen taklit şirketleri birbirinden ayırmaktır. Nakliyat aracı olmayan müşterinden işi bağladıktan sonra kamyon ve işçi bulmayı düşünen kişi ve kuruluşlar hakkında dikkatli olmamız daha sonra üzülmemek için çok gereklidir.

Her ucuz fiyat veren firmanın gerçek bir nakliyat firması olduğunu düşünmeyi ve fiyat kesinlikle taşıma sırasında ikinci planda düşünülmesi gereken bir şeydir lütfen özellikle şehirler arası taşımacılıkta eşyaları kaybolan eşyalarını hiç alamayan korsan nakliyeci mağduru çok insan bulunmaktadır fiyat temeli bir araştırma yapmayın referanslarını iyice araştırdıktan sonra evinizin yüklenmesine izin verin aksi durumda mağduriyet yaşamamanız içten bile değildir

Şehirlerarası nakliyede 27 yılı bulan tecrübemizle yanınızdayız hemen bize ulaşın size en büyük katkıyı sunalım içiniz rahat bir şekilde taşının.

 

evden-eve-nakliyat

Etiketler: > > > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT