Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / Şehirlerarası Nakliye

Şehirlerarası Nakliye

Şehir içi olduğu gibi şehirlerarası eşya taşımacılığında hizmetinizdeyiz eviniz emin ellerde. Tecrübeli eleman ve kapalı kasa kamyonlarımızla eşyalarınız Türkiye’nin her yerine götürmekteyiz. Eşyalarınıza öncelikle evizine gelmeden taşıma sigortası yapılmaktadır. Uzun yol gidecek eşyarınız için bu çok önemli bir kriterdir. Daha sonra eşyalarınızın ekspertizi yapılır en uygun araç, elamenlar ve taşıma yöntemi belirlernir ( Asansörlü mü yoksa kalsik yöntemle mi taşınacağı belirlerinir.)  en son olarak sizinle sözleşme imzalanır. Evinizi aracımıza yükleyip diğer tarafa sağ salim bir şekilde ulaşıtırırız ve kurumlarını yapıp size teslim ederiz şehirlerarası evden eve nakliyat işlemi kısaca yukarıda anlatığımız gibi gerçekleşmektedir. Evinizi taşımadan önce ansayfanızdan yetki ve taşımacılık belgelerimiz incelemenızı öneririz. son dönemlerde ortaya çıkıp düşük fiyatlarla mağduriyet yaratan kişiler veya firmalara eşlalarınız kaptırmamak için firma seçimi yaparken çok dikkatli olmanızı öneririz.

Şehirlerarası taşımacılıkda en çok önem gösterilmesi gerketen şey  şehirlerarası taşıma sigortasının yapılıp yapılmayacağıdır. düşük fiyatlar veren çoğu firmanın en başta yaptığı şey sigorta maliyetini fiyattan çıkarıp sigorta yapmamaktır. firmamız şehir içinde olduğu gibi şehirler arası taşımacılıktada sigorta yapmadan hiç bir taşıma gerçekleştirmemektedir. bir diğer düşük fiyat verime sebebi eşyalarınızın yüklenip nakliyeciler garajında açık araçlara aktarılarak taşaron araçlar kullanmaktır. bir çok insanın başına gelen bu olay korsan firmaların kullandığı başka bir yoldur bu şekilde eşyası size ulaştırmadan başka araçla yollayarak hiç bir iş yapmadan sizden para almasına yol açar yukarıdada deiğimiz gibi yetki belgesi olmayan veya düşük fiyatlar veren firmalara kesinlikle itibar edilmemesi sizin ve eşyalarınızın güvenli ellerle size teslim edilmesini sağlayacaktır.

Daha Ucuz Neden  Olamaz

Müşteriler, şehirlerarası ev taşıma fiyatlarının genel olarak çok değişken olmasından yakınırlar. Esasında şehirlerarası taşınma fiyatlarındaki bu farklılık taşıyıcı firmanın karşılıklı olarak iş planlaması yapması ile yapmaması noktasında değişiyor. Bu planlamayı yapan firmalarda taşınma fiyatı %40’lara varan oranlarda düşebilmektedir. Pek tabi bu durum da birçok riski de beraberinde getirmektedir.

Nedir Bu Riskler?

  • Taşınma işlemi boyunca hesaba katılan tek müşteri siz olmadığınız için firmadan alacağınız verim azalacaktır.
  • Bu şekilde taşıma yapan firmaları bulmak için uğraşırken çok yanlış firmalar ile karşma olasılığınız yüksektir.
  • Aynı firma daha fazla eşya sığdırmak için kamyonun üstüne ve arkasına eşya bağlamayı çok olağan bir durum olarak özümsemiş olabilir.

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT