Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (262) 653 22 84
Anasayfa / Genel / Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmetlerini senelerin verdiği tecrübe birikimle karşınızdadır.

Eşyalarınızı taşıtmak için güvenli bir ele mi ihtiyacınız var. Eşyalarınızı bulunduğunuz şehirden başka bir şehire mi taşıyacaksınız. Şehiriçi nakliyesinde tecrübeli bir firma mı arıyorsunuz. Bir telefon kadar yakınız arayın Şehirler Arası evden eve nakliyatta ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanın. Eşyalarınıza gelip bakıyoruz en uygun sargı ve araç seçimini önceden yapmıyoruz ve sıkıntı yaşamiyorsunuz taşıma günü. Taşınma günü eşyalarınız en uygun sargı yöntemleriyle sarılıyor eşyalarınızın zarar görmesi engelleniyor. Bütün bunlara rağmen eşyalrınızda zarar görenler mi oldu . Hiç kendinizi sıkıntıya sokmaya gerek yok çünkü şehirlere arası nakliyat hizmetlerinde sigortalı bir şekilde yapmaktayız. Zarar gören eşyanızı nakliyat sigortası kapsamında tadilat veya yenileme için bütün işlemleri yürütmenizde yardımcı oluyoruz. Böylelikle herhangi bir para cebinizden çıkmadan Şehirler Arası evden eve nakliyat işleminizi bir kayıp yaşamadan gerçekleştiriyoruz.

Eşya taşımacılığında en kaliteli hizmeti sunmak için elinden gelen her şeyi yapan Öz Gebze evden eve nakliyat ve eşya depolama firması 1990 yılından beri sizler 28 seneden beri ucuz fiyatlarla en üstün kaliteyi sunmak için elinden gelen her türlü teknolojik gelişmeyi tekip etmekte ve uygulamaktadır. Asansörlü evden eve nakliyatı Türkiye’de ilk defa uygulayan firmalar arasında yer alan firmamız şehir içi evden eve nakliyatın dışında Şehirler Arası evden eve nakliyat hizmetlerinde de asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin bütün illerine yayılmış ağıyla ve tecrübeli operatörleriyle taşınmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Etiketler: > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT