Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır. Firmamız yıllardır yüzlerce kurumun eşyalarını taşımıştır ve taşımaya devam etmektedir. Kurum taşımacılığında her taşımacılık biriminde olduğu gibi sorumluluk çok önemlidir ve özellikle kurum ve kuruluşlarda eşyalara daha fazla özen gösterilmesi gerekmektedir. Kurum ve kuruluşlarda bulunan eşyalar, evlerde veya normal işletmelerde ve iş yerlerinde bulunan eşyalarda neredeyse aynı, neden ayrı bir birim gerekiyor? Bu soruya cevap olarak; kurum ve kuruluşlarda bulunan eşyalar her ne kadar diğer eşyalar ile aynı olsa bile, kurum ve kuruluşlar özel işletmelerdir ve bazıları bu tür mekânlarda bulunan eşyaların özel olarak taşınmasını isterler.

Kurum nakliyesi sanıldığı kadar kolay değildir, çünkü bütün eşyaları ancak kurum sahibinin istediği gibi taşıyabilmektesiniz. Eşyalar nereye ne şekilde nasıl taşınması gerekiyorsa, ona göre taşınması gerekmektedir. Kurum ve kuruluşlar her zaman çok önemlidir. Firmamız için, kurum ve kuruluşların eşyaları da çok önemli ve değerli olmaktadır. Bu sebeple eşyalarını taşırken her zaman sorumluluklarımızı sonuna kadar taşımaktayız. Taşınan eşyalar bazen sadece normal mobilyalar ve hatta sadece evraklar olabiliyor, fakat onların da en sağlam şekilde taşınarak yeni yerine yerleştirilmesi gerekmektedir. Taşımacılık işleri veya firmamızın yıllarca ön sürdüğü işler kolay değildir, fakat özellikle kurum taşımacılık olunca daha zor olmaktadır.

Kurum taşımacılığı işlemleri firmamızda önce bir kurumun bize başvurmasıyla başlamaktadır. Bizi arayan kurum, hangi günde ve saatte müsait olduğunu bize iletir ve ona göre firmamızda kurum veya kuruluşa bir ekip gönderilir. Kurum taşımacılığı normal bir ev veya iş yeri taşımacılığından farklı olduğundan, sorumluluklar daha fazla yüklü olmaktadır. Eşyaların nereye ve nasıl taşınması gerektiğine kadar bütün bilgilere sahip olmamız gerekmektedir ve ona göre ekibimiz müşteriye giderek bütün taşımaları gerçekleştirmektedir. Bazen bütün eşyaların paketlenmesinden tutun ki temizlik, taşıma ve yerleştirmeye kadar her şeyi yapmamız gerekebilmektedir, bazen ise sadece taşıma ve yerleştirme veya bazen sadece taşıma yaparak ekibimiz işini bitirmektedir.

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT