Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / gebze eşya depolam, gebze evden eve depolama, gebze evden eve nakliyat, Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları / Kocaelideki Kentsel Dönüşüme Destek Kampanyası

Kocaelideki Kentsel Dönüşüme Destek Kampanyası

Kocaelideki Kentsel Dönüşüme Destek Kampanyası

Öz-Gebze Evden Eve Nakliyat ve Depolama firmasından başta gebze olmak üzere bütün kocaelideki kentsel dönüşüme detek kampanyası başlatmış bulunmaktayız. Kentel dönüşümden dolayı evini taşıyan bütün müşterilerimize %10 indirim uygulamaktayız yapmanız gerken tek şey aradığınızda evinizi kentsel dönüşümden dolayı taşıyacağınız söylemeniz yeterlidir. Bu kampanyayı kaçıtmamak için hemen bizimle iletişime geçin. Sadece şehir içi taşımalarda geçerli olmayan şehirler arası taşımalarda da geçerli olan bu kampanyayı kaçırmayın.

Bize 7/24 saat ulaşabileceğiniz iletişim numaramız
0262 653 22 84   pbx

Korsan evden eve nakliyat firmalrına dikkat edelim korsan evden eve nakliyat ve depolama firmalarının nasıl korsan olduğunu anlamak için aşağıdaki yolu izleye bilirisniz.

Gebze evden eve nakliyat firması rekabet ortamında bir miktar yükselmek için kendini kurumsal firma olarak tanıtmaktadır. Bu nedenle özellikle internet sitesinde limited şirket ve anonim şirket olduğunu iddia eden şirketlerin isimlerini Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinin internet sitesinde “unvan sorgulama” kısmına yazıp baktığımızda genellikle bu bilgilerin gerçeği yansıtmadığı neticesi ile karşılaşmaktayız. Eğer şirketi unvanı Ticaret sicilde kayıtlı değil ise bu korsan firmalardan uzak durun çünkü bu konuda yalan söyleyen firmaların size vereceği sözleri tutması da pek mumkun değildir.

 

Etiketler: > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT