Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (262) 653 22 84
Anasayfa / gebze evden eve nakliyat / Gebzede Herşey Dahil Nakliyat Firması

Gebzede Herşey Dahil Nakliyat Firması

Gebze’de evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti için hemen arayıp randevu alabilirsiniz.

Gebze’de eşya depolama ambalaj hizmeti ve kalifiye elaman sunan ender firmalardan Öz Gebze evden eve nakliyat ve eşya depolama firması kaliteli ve uygun fiyatlarıyla sizlere bir telefon uzaklığındadır. Arayın kapınıza gelgelelim ister fiyat teklifi şeklinde isterseniz sözleşme şeklinde anlaşmamızı yapalım ve istediğiniz gün ve saate kalifiye, tecrübeli elemanlarımızla taşımanızı en üst düzeyde her şey dâhil konsepte gerçekleştirelim.

oz-gebze

oz-gebze

Mobilyalarınızı söküp kurulumlarını yapıyoruz beyaz eşyalarınızın sargısı ve kurulumlarını yapıp size kurulu ve çalışır bir şekilde evinizi teslim ediyoruz siz sadece oturup çayınızı içiyorsunuz.

Bu alternatifte nakliyat işletmesi gelip tüm paketleme işlerini yapar. Mobilya ve beyaz eşyaların demontajını ve ambalajlamasını yapar. Tüm eşyaları kamyona yükler yeni konutta taşımasını yapar.

Yeni konutta beyaz eşya ve mobilyaların kurulumunu yapar istediğiniz odanın istediğiniz köşesine eşyalarınızı kurar.

Hizmete Dahil Olmayan İşler:

Gebze nakliyat şirketi paketleri açmadan paketleri istediğiniz odaya yerleştirir. Paketleri sizin açmanızı ister.

Bu hizmette duvar delme dahil kurulumları da yapmazlar.

Klima, anten, avize kurulumlarını nakliyat şirketlerinden beklemeyin. Bu işleri de üstlenmezler.

Etiketler:

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT