Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / Genel / Gebze Evden Eve Nakliyeci Tavsiyesi

Gebze Evden Eve Nakliyeci Tavsiyesi

Bilindiği üzere günümüzde her gün evden eve nakliyat firması adı altında bu işle alakası olmayan reklamlar ilanlar görüyoruz. İşte bu içeriğimiz de siz sevgili müşterilerimizde Gebze evden eve nakliyeci tavsiyesi konusunda elimizden geldiğince tecrübelerimizi aktaracağız. Şimdiden iyi okurlar..

Kocaeli Gebze de Evden Eve Nakliyat

            Sizde takdir edersiniz ki bir sektöre yıllarınızı verdiğinizde illaki artık bir tecrübeniz ve bilgi birikiminiz oluyor. İşte bizde Öz Gebze ailesi olarak yıllardan beridir özellikle Gebze başta olmak üzere Kocaeli bölgesinde asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Doğal olarak da bu konuda en azından söz sahibi olabileceğimizi düşünerek siz kıymetli okuyucularımızı dolandırıcılara, taşeronlara ve komisyonculara karşı bilinçlendirmek amacıyla böyle bir içerik yazma gereği duyduk. Öncelikle şunu belirtmeli ki ülkemizdeki diğer bütün sektörlerde olduğu gibi evden eve nakliyat ve depolama sektörü de istismara açık bir Pazar haline gelmiştir. Özellikle son yıllarda Kocaeli Gebze’nin hızlı nüfus artışı ve göç sahası haline gelmesinden dolayı nüfus yoğunluğu, iş sahası ve sektör bazlı firma sahası da buna paralel artmaktadır. Bütün bu dinamikler göz önüne alındığında doğru firmalarla(işinin ehli) iş yapma olanağı da azalmaktadır.

Gebze Evden Eve Depolama

            Evden Eve Taşımacılık sektörü özelinde konuşmak gerekirse bu sıkıntıların, korsan firmaların önüne geçebilmek adına maalesef ülkemizde yeterli denetim mekanizmaları bulunmamaktadır. Her gün artan nüfusla beraber nakliyat sektörü de amatör oluşumların komisyoncuların ve taşeronların açık pazarı haline gelmektedir. Maalesef müşterilerden kaparo ücretleri vs. adı altında ücretler alıp telefonlara çıkmayan yetkililer mi dersiniz, işi alıp belli komisyon ücretleri karşılığında başka kişilere, kamyonculara satan komisyoncular mı dersiniz. Maalesef bu konuda yeterli araştırmaları yapmadan evini taşıtmak isteyen müşteriler için taşıma süreci çile haline gelmekte ve sancılı geçmektedir. İşte Öz Gebze firması olarak böyle sıkıntılarla karşılaşmamak adına size naçizane tavsiyelerimizi madde madde sıralayacak olursak öncelikle;

Evet dilimizin döndüğünce önemli hususları yukarıda sıralamaya çalıştık. Karar sizindir tabi ki.      Öz Gebze Ailesi olarak iyi günler dileriz..

Etiketler: > > > > > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT