Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / evden eve nakliye, Genel / Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Öz- Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak hizmet veren firmamız Gebze’de asansörlü evden eve nakliyat ve depolama hizmeti sunmaktadır. Güven ortamının azaldığı bu günlerde eşyanızı güvenilir ellere teslim etmeye ne dersiniz. Tecrübeli eleman kadromuz, kapalı kasa halıfleksi araçlarımız her gün dezenfekte edilen sargı malzememiz siz değerli halkımızın hizmetindeyiz.

Öz- Gebze Asansörlü Nakliyat hizmeti sunan Gebze’deki tek firmadır. Bütün araçlarımızda asansör bulunmaktadır.

Müşterilerine her geçen gün daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmakta ve kendini geliştirmektedir. Dediğimiz gibi evden eve nakliyatta sadece taşıma üzerinde durulmamalıdır. Ev ve ya ofis taşıma esnasında müşterilerimizin ihtiyaç ve güvenine fazlasıyla karşılık verebilmektir.

Tüm Marmara bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye de şehirlerarası Evden Eve Nakliyat ve depolama hizmeti vermekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğinizde size isteğiniz doğrultusunda ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Eksper evinize gelerek eşyanızın miktarını kontrol ederek uygun araç ve sargı yöntemlerini belirler. Evinizin taşıdıktan önce ve sonra sizler en akla ve mantığa uygun yöntem, görüş, önerileri sunan hedef evden eve nakliyat ve depolama firması referanslarıyla da ön plana çıkmaktadır. Sitemizden referanslarımızı inceleyebilirsiniz. ne kadar ciddi ve tecrübeli bir taşımacılık firması olduğumuzu kendi gözünüzle görebilirisin. İşimizi severek yapıyoruz taşımacılık bizim işimiz eşyalarınız emin ellerde hiç merak etmeyim Öz- Gebze Evden Eve Nakliyat İle aklınız arkada kalmaz.

 

Kalite demek Öz-Gebze demektir bunu bizimle çalışan bütün insanlar bilir ve bütün çevrelerine bildikleri insanlara anlatırlar taşımacılık ciddi ve zor bir iştir bunu da herkes bilir ve algılar bize ulaşmak için hemen telefonsuzu elinize alıp farkı yaşayın iletişim için hemen  bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Depolama ihtiyacınız mı var depolama işlemlerinde eşyalarınızı evinizden sargılı ambalajlı bir şekilde alıp yüksek güvenlikli depolarımızda saklıyoruz. Depolarımız neme ve toza karşı önlemler alınarak tasarlanmış güvenlik kameralı ve güvenliklidir. Depolarımız ölmeli şekilde hiç kimsenin eşyası kimsenin eşyasına karışmayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Etiketler: > > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT