Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (507) 647 80 60
Anasayfa / gebze evden eve depolama, Kocaeli Asansörlü Evden Eve Nakliye Firması / Gebze Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Gebze Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Gebze Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Gebze merkez ve mahalelerimizde bulunan korumalı güvenlikli ve sigortalı depolarımızda eşyalarınızı 20 tl/ay fiyatlarla depoluyoruz.

Komple ev eşyası depolama fiyatlarımız aşagıdaki gibidir. AŞAĞIDAKİ FİYATLARA KISA BİR SÜRELİĞİNE %20 İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
depolama-fiyat

Depolama fiyatlarımız yukarıda belirtiğimiz gibi extra olarak %5 indirim uygulanmaktadır.

Depolama hizmetlerimiz dışında aşağıda belirtiğimiz gibi bize ulaştıktan sonra size gün içerisinde expertiz yollamaktayız. Aracımız geldiğinde gerekli görülen tüm eşyalarınız sarılmakta beyaz eşyalarınız sökülmekte. Gitiğiniz yeni evinizde söktüğümüz tüm eşyalarınız yeniden kurulup size teslim edilmektedir.

Bize 7/24 saat ulaşabileceğiniz iletişim numaramız
0262 653 22 84   pbx

öz-gebze-evden-eve-nakliyat-ulasım

 

Etiketler: > > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT