Copyright 2017 Öz- Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyet Tüm Hakları Saklıdır.
+90 (262) 653 22 84
Anasayfa / gebze evden eve nakliyat / Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Öz Gebze evden eve nakliyat ve eşya depolama firması; Gebze başta olmak üzere Darıca, Tuzla, Çayırova, Pendik vs. Yani İstanbul ve Kocaeli’deki tüm şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetlerini kaliteli ve uygun fiyata sunmaktadır.

oz-gebze-evden-eve

Evden eve nakliyat hizmetlerinin yanında size çok büyük bir uzmanlık gerektiren eşya depolama hizmetini de en üst düzeyde ve kalitede sunmaktadır. Kaliteli malzeme ( araç, sargı malzemeleri gib) ve tecrübeli elman kadrosuyla hizmette pig noktadayız. Şikayet sitelerinin hiç birisinde hiç bir şikayeti bulunmayan firmamız sizlere kaliteyi vadediyor.

Asansörlü evden eve taşımacılıkta ilklerin firması Öz Gebze evden eve nakliyat ilk asansörlü taşımacılığa başlayan nadir firmalardandır. Asansörlü taşımacılık büyük bir tecrübe ve elaman ihtiyacı bulunan bir hizmettir. Asansörü bulunmayan bir çok firma asansörümüz arza yaptı diyerek klasik taşıma yöntemiyle eşya taşıması gerçekleştirip sektördeki kaliteyi aşağıya düşürmektedir

Etiketler: > > > >

Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis eşyası taşımacılığı ve eşya depolaması yapmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosu ve kaliteli sargı malzemsi kullanmkta olan Öz Gebze evden eve nakliyat eşyalarınız hasar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe birçok farklı birim bulunmaktadır. En çok önem gösterilmesi gereken birim kamu kurum taşımacılığı dalıdır. Kamu Kurum Nakliyesi tecrübe, kaliteli kamyon, sargı malzemesi ve asansörlü nakliyeyi zorunlu kılmaktadır.

KAMUSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

Gebze Şehiriçi Nakliyat

1990 yılından beri Kocaeli ve İstanbul'da şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Gebze merkezli firmamızın temel aldığı ilke ucuz fiyata kaliteli bir hizmet vermektir. Bir telefonla gelip evinizi taşiyoruz hemen arayın gelelim.

GEBZE ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT