Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öz-Gebze asansörlü evden eve nakliyat olarak her zaman olduğu gibi yine evden eve nakliyat konusunda elimizden geldiğince siz değerli müşterilerimize yararlı bilgiler vermeye devam ediyoruz.

Bugünkü içeriğimiz de de yine bizce çok ama çok hayati bir konu olan ‘Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler’  konulu başlığımızda size elimizden geldiğince faydalı olmaya çalışacağız. Bu yazımızda Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler hakkında mesleki tecrübelerimiz sonucu derlediğimiz tavsiyelerimizi bulacaksınız iyi okumalar..

Kolay Taşınmanın Püf Noktaları

Evden Eve Nakliyat konusunda iş yükünüzü en çok kolaylaştıracak püf noktaları sıralamak istedik.

 1. Birinci önceliğiniz kesinlikle kurumsal bir firma ile anlaşmanızdır.
 2. Yeni eve taşınırken temizlik olmazsa olmazlardandır.
 3. Paketlemeniz gereken eşyalarınızı öncelik sırasına koymalısınız.
 4. Özel eşyalarınızdan cüzdan, telefon, kullanılıyorsa ilaç ayrıca özen gösterilerek ayrı bir yerde muhafaza edilmeli.
 5. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınızın de monte ve montaj işlemleri için satın aldığınız firmalardan bilgi alınabilir ve kurulum için talep oluşturulabilir.
 6. Cam bardak porselen ve vazo tarzı kırılabilecek ürünlerinizi kendiniz nakliye firmasına bırakmadan özenle paketlemelisiniz.
 7. Kırılacak eşyalarınızın paketlemesini yaparken kesinlikle çok ağır eşyayı koliye koymayın. Aksi takdirde karton yırtılırsa maddi hasar oluşabilir.
 8. Kırılacak eşyalarınızı paketlerken ağır olan cam eşyaları kolinin altına hafif olanları üste yerleştirmeye dikkat edin.
 9. Bina merdivenleriniz dr ve dönemeçli ise kesinlikle asansörlü bir firma ile anlaşmaya çalışın.
 10. Anlaştığınız evden eve nakliyat firmasının ekspertiz ekibinin i,önceden gelip taşınacak eşyalarınızı görmesini ve size taşıma planı hakkında bilgi vermesini sağlayın.
 11. Evden eve nakliyat firmasının paketlemede kullanacağı sargı malzemesini önceden görmenizde yine önemli noktalardan birisidir.

Taşınamaya Nereden Başlanmalı?

Taşınma günü ilk tavsiyemiz evinizin ilk olarak salonu taşınmaya başlansın. En sonda yatak odası alınmalı. Bunun sebebi yatak odası ve çocuk odasının dolapları yeni eve hemen indirilip kurulumlarına başlamak gerektiğinden. Çünkü kurulumu yapılacak mobilyaların yerine başka eşyalar geldiğinde mobilya kurulumu sekteye uğrar ve zaman kaybına sebep olur. Kolay eşya taşıma yöntemlerinden birisi işte taşımaya nereden başlanmalı sorusunun cevabıdır.

Yeni Taşınanların Yapması Gerekenler

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler konusunda diğer bir aşamada taşındıktan sonra ilk yapmanız gerekenlerdir. Bu konuda ilk önce mutfakta yemek içmek amaçlı ayrı paketlediğiniz temel besinleri buzdolabına yerleştirmektir. Bu dolabınız yarım saat dinlendikten sonra çalışır konuma getirilmelidir. İkinci aşama yatmak ve dinlenebilmek için yatak odasının düzenlenmesidir. Unutmayın ki evinizi taşımanız bir gün fakat eşyalarınızı tam anlamıyla yerleştirmeniz aylar sürebilir. Bu sebeple çok fazla kasmadan ilk günün yorgunluğunu güzelce atlattıktan sonra rahat-rahat eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

            ‘Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler’ konulu yazımız genel olarak bu kadardır. Öz-Gebze asansörlü evden eve nakliyat olarak daha önce yazdığımız ‘Eşya Taşıma Sistemimiz’ konulu yazımıza göz atabilir daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.  Evden eve nakliyat, eşya depolama, asansörlü evden eve nakliyat, paketleme, evden eve nakliyat fiyatları, eşya taşıma firmaları gibi konularda bizi aşağıdaki iletişim kanallarımızdan arayabilirsiniz. Evden Eve Nakliyat konusunda bir başka makalemizde görüşmek dileğiyle..

Öz-Gebze Evden Eve Nakliyat ve Depolama İletişim

Osman Gazi, Aşıroğlu Cd. No:140, 41700 Darıca/Kocaeli, Türkiye

+90 (262) 653 22 84

+90 (507) 647 80 60

+90 (533) 712 62 25

+90 (262) 653 22 84

http://www.evdenevenakliyattc.com

destek@evdenevenakliyattc.com

Tuzla Evden Eve Nakliye Şirketleri

Tuzla başta olmak üzere şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyatın öncü firması olan Öz-Gebze asansörlü evden eve nakliyat siz sevgili müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir. Tuzla ve Gebze başta olmak üzere bütün Türkiye’de asansörlü evden eve nakliyat hizmetini layıkıyla yerine getirmektedir. İşte bu içeriğimiz de siz değerli müşterilerimize Tuzla Evden Eve Nakliye Şirketleri konusunda detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla gibi gelişmekte olan ve büyük nüfuslu ilçelerde inşaat, evden eve nakliyat gibi sektörlerde büyümekte ve yoğun trafiğe sahip olmaktadır. Özellikle evden eve taşımacılık sektöründe bu büyüme çok bariz görülmekte ve hissedilmektedir. Sektördeki bu talep doğal olarak irili ufaklı firma adı altında birçok firmanın türemesine ve mağduriyetlere sebep olmaktadır. Taşımacılık sektöründeki bu büyüme İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde hissedilmektedir. Ümraniye evden eve nakliyat, Pendik evden eve nakliyat alanlarında da bu yoğun iş trafiğine rastlamak mümkündür. İşte siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması adına tuzla evden eve nakliye şirketleri alanında yılların verdiği hizmet tecrübesi ve ekonomik fiyat tarifeleriyle Öz-Gebze asansörlü evden eve nakliyat firması olarak size bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu belirtmek adına bu içeriği oluşturma gereği duyduk.

Tuzlada Evden Eve Nakliye Şirketleri ve Fiyatları

Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi için daha önce yazdığımız ‘ Tuzladaki Evden Eve Nakliyat Firmaları ’ konulu yazımıza bakabilirsiniz. Genel olarak şehir içi fiyatlandırmalar, taşınacak evin mesafesine, taşınacağı kata ve taşınacak eşyanın miktarına göre değişmektedir. Ayrıca eşyanın kolilenmesi paketlenmesi de fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır. Bunlara ilave ek eleman tahsisi veya eşya taşıma asansörünün kullanılması da yine evden eve nakliyat sürecinde fiyatı etkileyen bir diğer unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda genel olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz kesinlikle kurumsal bir firma ile taşınmanızdır. Bu fiyatlandırma Kartal evden eve nakliyat Pendik evden eve nakliyat gibi konularda da benzerlik göstermektedir.

Tuzladaki evden eve nakliye şirketleri arasında en makul fiyat tarifelerini sunan Öz-Gebze asansörlü evden eve nakliyat firması her zaman müşteri memnuniyetini düşünen lider hizmet firmasıdır. Bu ve bunun gibi her türlü konuda siz değerli müşterilerimizin sorularını cevaplamaya hazırız.

Bizi 0262 653 2284 numaralı hattımızdan arayabilir veya destek@evdenevenakliyattc.com mail adresimizden e-posta atabilirsiniz.