Gebze’de Öncü Nakliyat Firması

Öz Gebze Evden Eve Nakliyat firması yılların verdiği hizmet kalitesi anlayışıyla Kocaeli  başta olmak üzere bütün Gebze’de öncü nakliyat firması olmaya devam etmektedir.

Fark Yaratmak İçin Burdayız

Gebze evden eve nakliyat kelimesi için web de arama yaptığınız zaman yüzlerce firma reklamı çıkmaktadır.  Maalesef günümüz koşullarında değerlendirdiğimizde bunca seçenek arasından kaliteli firmaya ulaşmak çok zor. İşte bu koşulların altında düşündüğümüzde siz değerli müşterilerimize en azından ayna olması açısından bu içeriği oluşturma gereği duyduk.

Taşınmak çok zor ve çileli bir süreç. Hele ki doğru firmayla çalışmıyorsanız işiniz iki kat daha zor.  Öz Gebze taşımacılık 1990’dan beridir Gebze’ de öncü nakliyat firması olmaya devam etmektedir. Gerek ekonomik taşımacılık anlayışı gerekse günümüz teknolojik gelişmelerini yakından takip etmesiyle yıllardan beridir sorunsuz operasyon faaliyetleri yürütmektedir. Özellikle kullanmakta olduğu teknolojik altyapı ağıyla gerek şehir içi gerekse şehirlerarası taşımalarda büyük kolaylık sağlayan alt yapı hizmetlerini kullanmaktadır. Kocaeli bölgesi başta olmak üzere bütün Türkiye de evden eve nakliyat sektörüne asansörlü ev taşımacılığını getiren ilk firma olmamız da ayrıca gurur kaynağıdır bizim için.

Kocaeli başta olmak üzere evden eve taşımacılık, asansörlü evden eve nakliyat, Gebze evden eve depolama, şehirlerarası yük taşımacılığı konusunda üstün hizmet anlayışıyla hareket eden Öz Gebze evden eve nakliyat müşteri memnuniyetini  merkez alarak hizmet vermektedir.  Bu konuda daha detaylı bilgi için ‘ Gebze Evden Eve Nakliyeci Tavsiyesi ’ konulu yazımıza göz atabilirsiniz.

Sonuç

Bütün bu değişkenler ışığında genel bir değerlendirme yapacak olursak eğer;  

Gerek ekonomik taşımacılık olsun, gerek profesyonel hizmet anlayışı olsun ve yine gerekse kurumsallık olsun Öz Gebze asansörlü evden eve nakliyat firması yıllardan beridir Gebze’de öncü nakliyat firması olmaya devam etmektedir. Siz sevgili müşterilerimize hem cebinizi hem de eşyalarınızı düşünecek kurumsal bir firma olarak bir telefon kadar uzağınızda olmaya devam ettiğimizi hatırlatır iyi günler dileriz..

www.evdenevenakliyattc.com

+90 (262) 653 22 84

+90 (507) 647 80 60

+90 (533) 712 62 25

+90 (262) 653 22 84 destek@evdenevenakliyattc.com

Gebze Evden Eve Nakliyeci Tavsiyesi

Bilindiği üzere günümüzde her gün evden eve nakliyat firması adı altında bu işle alakası olmayan reklamlar ilanlar görüyoruz. İşte bu içeriğimiz de siz sevgili müşterilerimizde Gebze evden eve nakliyeci tavsiyesi konusunda elimizden geldiğince tecrübelerimizi aktaracağız. Şimdiden iyi okurlar..

Kocaeli Gebze de Evden Eve Nakliyat

            Sizde takdir edersiniz ki bir sektöre yıllarınızı verdiğinizde illaki artık bir tecrübeniz ve bilgi birikiminiz oluyor. İşte bizde Öz Gebze ailesi olarak yıllardan beridir özellikle Gebze başta olmak üzere Kocaeli bölgesinde asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Doğal olarak da bu konuda en azından söz sahibi olabileceğimizi düşünerek siz kıymetli okuyucularımızı dolandırıcılara, taşeronlara ve komisyonculara karşı bilinçlendirmek amacıyla böyle bir içerik yazma gereği duyduk. Öncelikle şunu belirtmeli ki ülkemizdeki diğer bütün sektörlerde olduğu gibi evden eve nakliyat ve depolama sektörü de istismara açık bir Pazar haline gelmiştir. Özellikle son yıllarda Kocaeli Gebze’nin hızlı nüfus artışı ve göç sahası haline gelmesinden dolayı nüfus yoğunluğu, iş sahası ve sektör bazlı firma sahası da buna paralel artmaktadır. Bütün bu dinamikler göz önüne alındığında doğru firmalarla(işinin ehli) iş yapma olanağı da azalmaktadır.

Gebze Evden Eve Depolama

            Evden Eve Taşımacılık sektörü özelinde konuşmak gerekirse bu sıkıntıların, korsan firmaların önüne geçebilmek adına maalesef ülkemizde yeterli denetim mekanizmaları bulunmamaktadır. Her gün artan nüfusla beraber nakliyat sektörü de amatör oluşumların komisyoncuların ve taşeronların açık pazarı haline gelmektedir. Maalesef müşterilerden kaparo ücretleri vs. adı altında ücretler alıp telefonlara çıkmayan yetkililer mi dersiniz, işi alıp belli komisyon ücretleri karşılığında başka kişilere, kamyonculara satan komisyoncular mı dersiniz. Maalesef bu konuda yeterli araştırmaları yapmadan evini taşıtmak isteyen müşteriler için taşıma süreci çile haline gelmekte ve sancılı geçmektedir. İşte Öz Gebze firması olarak böyle sıkıntılarla karşılaşmamak adına size naçizane tavsiyelerimizi madde madde sıralayacak olursak öncelikle;

  • Birinci altın kural kurumsal bir firmayla anlaşın.
  • İkinci kural taşıma öncesinde ekspertiz hizmeti isteyin.
  • Üçüncü kural sağlam bir taşıma sözleşmesi yaptırın. (sözleşmedeki firma ismiyle telefonda anlaştığınız ismin aynı olmasına dikkat edin)
  • Dördüncü kural kesinlikle taşıma sigorta poliçesinin yaptırılıp taşıma öncesi tarafınıza teslim edilmesini talep edin.
  • Beşinci kural eşyalarınızın paketlenmesi hakkında detaylı bilgi alın.
  • Altıncı kural kesinlikle taşıma konusunda ucuza kaçmayın yoksa sonu hüsranlar biter.
  • Yedinci kural ve yine altın değerinde; kesinlikle taşıma asansörlü bir firmayla anlaşın.

Evet dilimizin döndüğünce önemli hususları yukarıda sıralamaya çalıştık. Karar sizindir tabi ki.      Öz Gebze Ailesi olarak iyi günler dileriz..

Tuzladaki Evden Eve Nakliyat Firmaları

Öz Gebze evden eve nakliyat firması kurulduğu günden bu yana İstanbul Tuzla başta olmak üzere bütün Türkiye de öncü konumundadır. Tuzladaki evden eve nakliyat firmaları arasında taşıma hizmetlerinin ve depolamanın gönül rahatlığıyla yapılabileceği firmalardanız. Şehir içi ve şehirler arası ev eşyası taşımacılığı için gereken bütün resmi belge ve izinlerin bulunduğu  Öz Gebze evden eve taşımacılık K3 belgesiyle yasal bir kuruluş olup yıllardan beri bu sektörde hizmet vermektedir.

                Tuzladaki evden eve nakliyat firmaları arasında bütün taşıma sürecinde bir telefon uzaklığında olan firmamız 7/24 iletişim hizmeti sunmaktadır. Taşınma gününüzden önce ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın yerinde keşfi yapılmakta olup fiyat birebir görüşme sonrasında verilmektedir. Taşınma öncesinde iş akdi sözleşmesi yapılarak taşınma işleminiz güvence altına alınmaktadır. Yapılan taşımalarımızda yüksek fiyatlı eşya sigortasının yanında eşyaların paketlenmesi, asansör hizmetinin sunulması,  gerekli durumlarda kısa süreli depolama hizmeti ve yine uzun süreli depolama hizmeti fiyatlarımıza dahil hizmetlerdendir.  Globalleşen dünyada doğal olarak her gün birçok firma kurulmakta ve belli alanlarda hizmet vermektedir.  Evden eve nakliyat sektöründe de doğal olarak birçok firma adı altında taşeron veya sahte oluşumlar reklam verebilmektedir. Tamda bu noktada Öz Gebze firması güven ve profesyonel bir iş felsefesiyle siz müşterilerimize hizmet vermek amaçlı bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.

                Firmamız tarafından eşyalarını taşıtmış veya taşıtmayı düşünen müşterilerimiz taşınmanın bir hengame olmadığının farkına varmış veya varacaklarının garantisini veriyoruz. Kurumsal bir firmadan yana tercihte bulunmanızı tavsiye etmemizin yanında taşınma işinin hafife alınmayacağını da bildirmek isteriz. Firmamız bu sektörde gerek Tuzla, gerek İstanbul(Anadolu) ve yine gerek tüm Türkiye de yıllarca hizmet vermiş olup yılların verdiği tecrübe ile sorunsuz taşıma yapmasıyla ün kazanmıştır. Özellikle evden eve eşya taşımalarında meydana gelecek iş kazalarını minimuma indirebilmek için bütün taşımalarda nakliye asansörü kullanmaktayız. Yine iş kazalarını ortadan kaldırmak için güvenli sağlam paketleme malzemesi kullanılmaktadır. Bütün taşımalarımızda ekspertiz raporuna göre yeterli miktarda paketleme, sargı malzemesi getirilmekte ve istenilen durumlarda eşyanın de-monte işlemi için bir gün önceden ekip gönderilebilmektedir.

                Sonuç olarak Tuzladaki Evden eve nakliyat firmaları arasında firmamız; yüksek standartlı hizmet politikası, tecrübeli ve güler yüzlü çalışma ekibiyle size taşınma sürecinde güven ve ekonomik bir taşınma imkanı sunmaktadır.                

Şimdiden bizden yana kullanacağınız tercihiniz için teşekkür ederiz..