Eşya Taşıma Sitemimiz

  • Standart Evden Eve Nakliyat

Öz- gebze evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle birçok firmanın sizlere sunduğu kaliteli evden eve hizmetini Standart olarak sunmaktadır. Standart evden eve nakliye hizmetinde sizler elinizden geldiği kadar ufak tefek ve kırılacak eşyalarınızı toparlarsınız sarılması gereken kaba eşyalar tarafımızdan sarılır ve taşımanız özenle gerçekletirilir

  • Toplamalı ve Asnasörlü Evden Eve Nakliyat

Standart Evden Eve Taşımacılık hizmetine ek olarak asansör kullanılır ve bir gün önceden 2 tane tecrübeli eşya paketleme uzmanı gelip evinizdeki eşyaları kolileyip, poşetlerler ve gereken herşeyi toplarlar.

  • Anahtar Teslim Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızın kutulanıp Paketlenmesi ve yeni evinizde açılıp yerlerine yerleştirilmesi asansörle tarafımızca yapılır siz elinizi hiç bir şeye vurmadan anahtar teslimi olarak evinizi teslim alırsınız bu hizmet için normalin iki katı uzman ve tecrübeli elemen çalıştırılır.

  • Ofis, Büro ve Fuar Taşımacılığı

Kurum, Fuar, Ofis Taşımacılığında Yapılacak Bir Zamanlama Hatası Kurumun Hizmet Verememesine, Firmanın Fuara Katılamamasına, Hatta Telafisi Olmayacak Katıplara Neden Olabilir. Bu Yüzden Profesyonellik Önemlidir.

  • Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Eşyalarınız evinizden sargılı ve deponteler halinde alıp size özel odalarda kaskolu bir şekilde sakliyoruz ve istediğiniz zaman getirip evinizde kurulu bir şekilde size teslim ediyoruz. eşyarınız bizde olduğu sürece kameralı kapalı odalarda saklamaktayız.

Tuzlada Taşınma Sırasında Kırılacak Eşya Paketlemesi

Eşyalarınızınbir evden başka bir eve nakli yapılırken firmamız kırılacak bütün eşyalarınıza en fazla özeni gösterir. Asansörlü taşımacılık hizmeti sunan firmamız özellikle Tuzla ve çevresi başta olmak üzere bütün İstanbulda en üst düzey hizmetleri sunmaktadır.

Büztün eşyalarınıza gösterdiğimiz özeni kırılacak eşyalarınızda gösterirken peki neler yapiyoruz: kısaca bahsetmek gerekirse ufak tefek değiimiz eşyalarınız için isteğinize bağlı olarak taşınma gününden bir önceki gün isteğiniz doğrultusunda evinize gelerek bütün eşyarınız A’dan Z’ye gerekli görülen bütün eşyalarınız paketleniyor ve taşınmaya hazır hale getiriliyor. Bu paketleme işlemini deteylandırmamız gerekirse: Bütün araçlarımızda karton koliler bulunmaktadır bu koliler kullanılarak havalı naylonlarla sardığımız krılacak eşyalarınızı kolilerimize doldurmaktayız. Sökülebilen bütün eşyalrınız demonteler haline getirilip sargıları araç üstünde yerleştirilren ve evin içinden çıkartılmadan yapılır ki herhangi bir zarar görmemesi sağlanır. Eşyalarınızın sargısı yapıldıktan sonra taşınma günü geldiğinde herhangi bir sıkıntı yaşanmadan asansörle hızlı bir şekilde eşyalarınız kapalı kasa araçlarımıza yerleştirilip diğer tarafa götürülür.

Her evde olduğu gibi zamanla hiç ihtiyaç duymadığınız şeyler evinizde birikebilir  paketleme sırasında hiç ihtiyaç duymadığınız ve artık çöp sayılacak her şeyden kurtulun bu şekilde hem karma yaşamazsınız hemde yeni gittiğiniz evde daha iyi bir düzene sahip olursunuz.

Evden eve nakliyat sırsaında en önemli iş paketlemedir. Paketleme ve ambalajlama kalitesi eşyalarınız hasar görüp görmeyeceğinin göstergesidir. eşyalarınızı dezenfekte edilmeiş malzemelerimize en güzel ve uygun şeklide sarıp o şekilde taşımaktayız. Bu tecrübemiz ve yılardır bu işe verdiğimiz emekle doğru orantılıdır. siz siz olun eşya montesi ve sargısı içinize sinmeyen bir firmayla evinizi nakletmeyin zira bunun sıkıntısnı çeken etrafınıza da çok insan vardır bu korsan firmalar her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzdede vardır. korsan evden eve taşınma firması için yetki belgeleri ve taşıma ruhsatının olmasına dikkat ve özen gösterin

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Firmamız Tuzla’da evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetlerini asansörlü ve sigortalı bir şekilde sunmaktadır. Kaliteye sadece bir telefon kadar yakınsınız arayın randevu alıp eşyalarınıza bakıp en ekonomik ve uygun fiyat teklifinde bulunalım ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik oratamı göz önüne alan Öz Gebze asansörlü evden eve nakliyat ve ev eşyası depolama hizmet kalitesini en üste tutarak tecrübeli eleman kadrosuyla hizmetinizdedir.

Evinizde bulunan bütün eşyalara özen gösterip sargılı ve demonteli bir şekilde asansörümüzle kapalı kasa araçlarımıza yüklüyoruz. Eşyaları götürdüğümüz yerde ise aynı şekilde asansörle çıkarıp montajını yapiyoruz. Yaptığımız iş kısaca bu şekilde özetlenebilir. Tabi bu kısa özetin içinde bir dünya emek ve özen bulunmaktadır. Tuzla ve tüm Marmara bölgesinde hizmet sunmaktayız.

Yaptığımız hizmet nakliyat firmalarının en büyük gereği olan sigortalı taşımacılık kapsamınıda içimize alalrak tüm araçlarımız sigorta kapsamında olduğundan dolayıda tüm eşyalarınız sigorta kapsamına girmiş oluyor. Yapılan işin hakkını veren bir firma olarak en üst düzey memnuniyeti kendimize prensip biliyoruz.

Tuzla ve bütün Anadolu yakasında en çok tercih edilen evden eve nakliye ve ev eşyası depolama firmasıyız bu yönümüzle gururduymakta ve her gün hizmet kalitemizi artırmak için çalışmaktayız.

Düşük fiyat verip sonra eşyayı görüp sizden ekstra yüksek fiyatlar talep eden evden eve nakliyat ve eşya depolama firmalarından uzak durun yetki belgeleri bulunan hakiki işi taşımacılık olan şirketleri tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü taşımacılık ciddiyet isteyen bir iştir güven olmadan ucuz fiyatlar düşünülerek firma seçmeyiniz.

Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Sigortalı Ev Eşyası Depolama Hizmetleri sunmakta olan firmamız kaliteyi çok düşük fiyatlarla sunmaktadır. Her eşyaya özel kapalı alanlara eşyalarınız yerleştirilip sadece sizin eşyanızın bulunduğu alanlar sağlanmaktadır. Eşyaların karışması ve her eşya için özel sigortalama sistemi sunmaktayız. Eşyalarınız güvenlikli kameralı sitemle korunmakta ve bütün depolarımız toz ve neme karşı özel yapılmıştır.

Geçici bir süre ile başka bir yere veya ülkeye taşındığınızı düşünün halihazırda kullandığınız eşyalarınızı siz dönene kadar nerede saklayacağınızı günümüz koşullarında çok büyük bir sorun oluşturur. Üstelik eşya depolama, sırf taşınırken karşılaştığınız bir sorun da değildir. Tadilat gibi durumlarda yaşam alanlarınızda ya da iş yerlerinizde de eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Kısa ya da uzun süreli iş ya da ev ile ilgili materyalleri ek eşya depolama alanlarında muhafaza etmek pek çok sebeple gerekli olabilir.

Eşya depolama konusunda eski sistem çözümler günümüzde yarardan çok zarar getirebilir. Eşyalarımızı emanet ettiğimiz yerin güvenliği çok önemli bir husustur. Tanıdıklara ait evlerin bodrumlarında ya da apartmanların depo olarak kullanılabilen bölmelerinde genellikle yeterli güvenlik önlemleri alınmamıştır. Nem, küf ve haşereler eşyalarınızı bekledikleri yerde zarara uğratabilir. Eşyalarınızın, güvenli bir ortamda  korunmadığı bu durumlarda, çalınma ve zarar görme riski, uykularınızı kaçırabilir. Güvenerek emanet edebilmenin getirdiği iç huzuru işte burada çok önemlidir.

Sigırtalı güvenli ve yüzlerce mşterilerimizle bütün Türkiye de hizmet kalitesini üst düzeye çekmeye devam etmekteyiz.