Gebze Evden Eve Nakliyat

Öz- Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak hizmet veren firmamız Gebze’de asansörlü evden eve nakliyat ve depolama hizmeti sunmaktadır. Güven ortamının azaldığı bu günlerde eşyanızı güvenilir ellere teslim etmeye ne dersiniz. Tecrübeli eleman kadromuz, kapalı kasa halıfleksi araçlarımız her gün dezenfekte edilen sargı malzememiz siz değerli halkımızın hizmetindeyiz.

Öz- Gebze Asansörlü Nakliyat hizmeti sunan Gebze’deki tek firmadır. Bütün araçlarımızda asansör bulunmaktadır.

Müşterilerine her geçen gün daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmakta ve kendini geliştirmektedir. Dediğimiz gibi evden eve nakliyatta sadece taşıma üzerinde durulmamalıdır. Ev ve ya ofis taşıma esnasında müşterilerimizin ihtiyaç ve güvenine fazlasıyla karşılık verebilmektir.

Tüm Marmara bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye de şehirlerarası Evden Eve Nakliyat ve depolama hizmeti vermekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğinizde size isteğiniz doğrultusunda ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Eksper evinize gelerek eşyanızın miktarını kontrol ederek uygun araç ve sargı yöntemlerini belirler. Evinizin taşıdıktan önce ve sonra sizler en akla ve mantığa uygun yöntem, görüş, önerileri sunan hedef evden eve nakliyat ve depolama firması referanslarıyla da ön plana çıkmaktadır. Sitemizden referanslarımızı inceleyebilirsiniz. ne kadar ciddi ve tecrübeli bir taşımacılık firması olduğumuzu kendi gözünüzle görebilirisin. İşimizi severek yapıyoruz taşımacılık bizim işimiz eşyalarınız emin ellerde hiç merak etmeyim Öz- Gebze Evden Eve Nakliyat İle aklınız arkada kalmaz.

 

Kalite demek Öz-Gebze demektir bunu bizimle çalışan bütün insanlar bilir ve bütün çevrelerine bildikleri insanlara anlatırlar taşımacılık ciddi ve zor bir iştir bunu da herkes bilir ve algılar bize ulaşmak için hemen telefonsuzu elinize alıp farkı yaşayın iletişim için hemen  bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Depolama ihtiyacınız mı var depolama işlemlerinde eşyalarınızı evinizden sargılı ambalajlı bir şekilde alıp yüksek güvenlikli depolarımızda saklıyoruz. Depolarımız neme ve toza karşı önlemler alınarak tasarlanmış güvenlik kameralı ve güvenliklidir. Depolarımız ölmeli şekilde hiç kimsenin eşyası kimsenin eşyasına karışmayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Şehirlerarası Nakliye Hizmetleri

Şehirler Arası Nakliye Hizmetleri

Öz- Gebze evden ve nakliyat şehir içinde olduğu kadar şehirlerarası taşımacılıkta da lider firma konumundadır. Nakliyat sektörüne sunduğu yüzlerce yenilikle sizlerin şehirlerarası eşya taşımacılığında da yalnız bırakmamakta ve eşyalarınız güvenilir bir elle taşınmakta gideceğiniz yerde hiç bir sıkıntı sorun yaşamadan yerleşmeniz sağlanmaktadır.

Bize 7/24 saat ulaşabileceğiniz iletişim numaramız
0262 653 22 84   pbx

Öz-Gebze asansörlü nakliyat eşyalarınız şehir içi olduğu gibi şehirlerarasında taşırken de evden eve nakliyat sigortası yapmaktadır. Ve oluşabilecek her türlü kaza yangın hasar durumuna karşı sizlerin içini rahat ettirmektedir. Oluşabilecek tüm terlikleri sizin yerinize düşünüp hiçbir sıkıntı yaşanmamasını sağlamaktayız.

Evden eve nakliyat sektörde rekabetin çok yoğun olması müşteriler açısından iyi görülebilir. Ancak evden eve nakliyat sektöründe müşterileri koruyucu yasaların olmaması şirketler tarafından zaman zaman mağdur edilmesini beraberinde getirebilmektedir. Tüketicinin en büyük sorunu düzgün firmalarla onlara benzemeye çalışan tüketiciyi eksik bilgilendirerek iş kapmayı hedefleyen taklit şirketleri birbirinden ayırmaktır. Nakliyat aracı olmayan müşterinden işi bağladıktan sonra kamyon ve işçi bulmayı düşünen kişi ve kuruluşlar hakkında dikkatli olmamız daha sonra üzülmemek için çok gereklidir.

Her ucuz fiyat veren firmanın gerçek bir nakliyat firması olduğunu düşünmeyi ve fiyat kesinlikle taşıma sırasında ikinci planda düşünülmesi gereken bir şeydir lütfen özellikle şehirler arası taşımacılıkta eşyaları kaybolan eşyalarını hiç alamayan korsan nakliyeci mağduru çok insan bulunmaktadır fiyat temeli bir araştırma yapmayın referanslarını iyice araştırdıktan sonra evinizin yüklenmesine izin verin aksi durumda mağduriyet yaşamamanız içten bile değildir

Şehirlerarası nakliyede 27 yılı bulan tecrübemizle yanınızdayız hemen bize ulaşın size en büyük katkıyı sunalım içiniz rahat bir şekilde taşının.

 

evden-eve-nakliyat