Kocaelideki Kentsel Dönüşüme Destek Kampanyası

Kocaelideki Kentsel Dönüşüme Destek Kampanyası

Öz-Gebze Evden Eve Nakliyat ve Depolama firmasından başta gebze olmak üzere bütün kocaelideki kentsel dönüşüme detek kampanyası başlatmış bulunmaktayız. Kentel dönüşümden dolayı evini taşıyan bütün müşterilerimize %10 indirim uygulamaktayız yapmanız gerken tek şey aradığınızda evinizi kentsel dönüşümden dolayı taşıyacağınız söylemeniz yeterlidir. Bu kampanyayı kaçıtmamak için hemen bizimle iletişime geçin. Sadece şehir içi taşımalarda geçerli olmayan şehirler arası taşımalarda da geçerli olan bu kampanyayı kaçırmayın.

Bize 7/24 saat ulaşabileceğiniz iletişim numaramız
0262 653 22 84   pbx

Korsan evden eve nakliyat firmalrına dikkat edelim korsan evden eve nakliyat ve depolama firmalarının nasıl korsan olduğunu anlamak için aşağıdaki yolu izleye bilirisniz.

Gebze evden eve nakliyat firması rekabet ortamında bir miktar yükselmek için kendini kurumsal firma olarak tanıtmaktadır. Bu nedenle özellikle internet sitesinde limited şirket ve anonim şirket olduğunu iddia eden şirketlerin isimlerini Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinin internet sitesinde “unvan sorgulama” kısmına yazıp baktığımızda genellikle bu bilgilerin gerçeği yansıtmadığı neticesi ile karşılaşmaktayız. Eğer şirketi unvanı Ticaret sicilde kayıtlı değil ise bu korsan firmalardan uzak durun çünkü bu konuda yalan söyleyen firmaların size vereceği sözleri tutması da pek mumkun değildir.