Öz-Gebze Evden Eve Nakliyat, Depolama

Öz-Gebze Evden Eve Nakliyat, Depolama

Gebze Evden Eve Nakliyat
Kuruluşumuz geniş araç filosu ve tecrubeli eleman kadrosu ile şehir içi ve şehirler arası ev – işyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Kuruluşumuz başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni taşınma sistemlerini kendi bünyesine eklemiştir siz değerli müşterilerimizin tüm taşıma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla artık VİNÇ&LİFT ihtiyaçlarınızıda herzaman karşılayacak durumdadır.

gebze evden eve nakliyat

Tel: 0262 653 2284 pbx

evdenevenakliyattc.com

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir. Hedef nakliyat ailesi olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyeti hizmetlerimizden bazıları: Evden Eve Nakliyat Depolama Asansörlu lüks taşıma Büro Taşımacılığı Tekstil Taşımacılığı

İLETİŞİM TELEFONLARIMIZ
Tel:(0 262) 653 22 84 Pbx (Merkez)
Gsm:(0 533) 712 62 25
Gsm(0 535) 230 64 82
MERKEZ ADRESİMİZ:  OSMANGAZİ MAH. AŞIROĞLU CAD. NO:24 DARICA/KOCAELİ
DEPO ADRESİMİZ:  OSMANGAZİ MAH. ATATÜRK CAD. NO:326 DARICA/KOCAELİ

Öz gebze evden eve nakliyat

Öz gebze evden eve nakliyat 1995’de evden eve taşımacılık hizmeti için İstanbul Kadıköy’de kuruldu. Kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde; ev, büro, okul, fabrika, fuar, hastane vb.. kurum ve kuruluşların taşınma hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Hizmet kalitesini geçen yıllar içerisinde ve değişen teknolojicide kullanarak sürekli geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalışmasını sürdürmüş ve geçen yıllarla beraber, hem hizmet kalitesi hem de müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıştır. Şu anda ulaşılan noktada, şehir içinde ve şehirler arasında taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç, uzman eleman ve deneyime sahip bulunmaktadır.

Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Geçen seneler içerisinde eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur.